• ORGANIZACJA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019
     • ORGANIZACJA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

     •  03.09.2018 - 21.06.2019  - rok szkolny

      03.09.2018 - 11.01.2019  - I semestr

      28.01.2019 - 21.06.2019 - II semestr

      23.12.2018 - 31.12.2018 - przerwa świąteczna

      14.01.2019 - 27.01.2019 - ferie zimowe

      18.04.2019 - 23.04.2019 - wiosenna przerwa świąteczna

       

      Egzaminy klas VIII - 15.04.2019

                                          16.04.2019

                                          17.04.2019

       

      Dodatkowe dni wolne - 2.11.2018; 15,16,17.04.2019; 2.02.2019

       

      drzwi otwarte - środa godz. 1630 - 1800:

      12.09.2018

      24.10.2018

        5.12.2018

        9.01.2019 - wywiadówki

      27.02.2019

      10.04.2019

      29.05.2019

       

      ORGANIZACJA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019 - Obrazek 1

       

       

     • UWAGA! Opłata za obiady

     •  


      Cena obiadu w roku szkolnym 2018/2019 wynosi 4.50 zł (stawka dzienna).

      Opłatę za obiady należy wpłacić na konto szkoły do końca każego miesiąca.

      Nazwa odbiorcy:

      Szkoła Podstawowa nr 11

      im. Stefana Batorego

      ul. Sobieskiego 5/7

      Nr rachunku odbiorcy:

      61 1020 1505 0000 0502 0183 4332

      Tytułem:

      Wpłata za obiady - imię i nazwisko ucznia, klasa, za miesiąc....

      Brak wpłaty za obiady powoduje skreślenie z listy.

      Rodzice dzieci, które w roku szkolnym 2018/2019 zapisują się na obiady po raz pierwszy, proszeni są o zgłoszenie się do pani intendentki w celu wypełnienia Karty zgłoszenia dziecka na obiady.

       

     • Warsztaty plastyczne

     • Dnia 13 października 2018 r. w naszej szkole odbyly się warsztaty plastyczne "Wydzieranka owocowo - warzywna".
       

    • Dzień Edukacji Narodowej
     • Dzień Edukacji Narodowej

     • Z podziękowaniem za trud wkładany w naszą edukację....

      12 października Samorząd Uczniowski wraz z uczniami SP 11 złożyli nauczycielom i pracownikom szkoły najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

    • Dzień Bambosza
     • Dzień Bambosza

     • 10 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Bambosza. Uczniowie ubrali swoje ulubione i ukochane bamboszki. Samorząd Szkolny odwiedził uczniów podczas "bamboszowych" lekcji i zatrzymał wspomnienia na pięknych zdjęciach. Dzień Bambosza był pełen uśmiechu i pozytywnych wrażeń.

    • Pasowanie na ucznia
     • Pasowanie na ucznia

     • 3 października 2018 r. odbyła się w naszej szkole wyjątkowa uroczystość. Dzieci z klas pierwszych złożyły ślubowanie i zostały pasowane na ucznia. Pasowania dokonali: Prezydent Miasta Ryszard Brejza i dyrektor szkoły Ryszard Klimaszewski.

      Program artystyczny przygotowali dla swoich młodszych koleżanek i kolegów, rodziców i zaproszonych gości uczniowie klay II a.

    • Szkolne Przygody Gangu Słodziaków
     • Szkolne Przygody Gangu Słodziaków

     • Albert Einstein powiedział: "Jeżeli chcesz, aby Twoje dzieci były inteligentne, czytaj im bajki. Jeżeli chcesz, aby były bardziej inteligentne, czytaj im więcej bajek."

      Szkoła przystapiła do konkursu edukacyjnego "Szkolne Przygody Gangu Słodziaków", którego celem jest budowanie nawyku codziennego czytania wśród uczniów klas I - III. Pasję czytania trzeba zaszczepiać od najmłodszych lat, ponieważ pełni ono ważną rolę w rozwoju dziecka - pobudza wyobraźnię, uczy samodzielnego myślenia, ćwiczy pamięć i koncentrację.

      Inspiracją dla dzieci i rodziców do przygody z literturą i wzięcia udziału w tworzeniu własnych historii, stały się ilustrowane opowieści o przygodach Gangu Słodziaków. 

      Zapraszamy do wspólnego czytania!

     • Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

     • W piątek 28 września obchodziliśmy w naszej szkole Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Nauczyciele czytali uczniom swoją ulubioną książkę z dzieciństwa.

      Święto to ma na celu promocję lektury i głośnego czytania. Dzień ten został ogłoszony w 2001 roku z inicjatywy Polskiej Izby Książki. 

       

     • Dzień Chłopaka - dyskoteka

     • 27 września Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę z okazji Dnia Chłopaka. Podczas dyskoteki uczniowie uczestniczyli w konkursie na najpiękniejszą Panią Jesień. Wszystkim Paniom Jesieniom serdecznie gratulujemy kreatywności i pomysłowości.

      Uczniowie bawili się przy muzyce współczesnej. Zabawa zintegrowała uczniów klas piątych, szóstych i siódmych.

     • 105-LECIE HARCERSTWA W INOWROCŁAWIU

     • Z okazji 105-lecia harcerstwa w Inowrocławiu  zuchy, harcerze i instruktorki  z XI szczepu drużyn harcerskich im. J. Szwajkerta wzięli udział w XIV Inowrocławskich Manewrach Harcerskich. W piątek 14 września wszyscy  pokonali trasę  gry harcerskiej  ZLOT MAGÓW, a w sobotę uczestniczyli w gali jubileuszowej, która odbyła się  w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Inowrocławiu. W trakcie gali dyrektor naszej szkoły Pan Ryszard Klimaszewski odebrał z rąk komendantki hufca podziękowania za wieloletnią współpracę z ZHP. Podziękowania za pracę w ZHP otrzymały także drużynowe z naszej szkoły: dh. Joanna Pstrong, dh. Bogumiła  Rotmańska oraz dh. Katarzyna Sopolińska.

      .

     • MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI

     • w piątek, 14 września naszą szkołę opanowała Kropka, a to wszystko za sprawą Międzynarodowego Dnia Kropki obchodzonego 15 września. Dziesięć lat temu Peter H. Reynolds napisał książkę, która pokazuje, że każdy ma talent i potrafi być kreatywny.KROPKA

     • NARODOWE CZYTANIE

     • 8 września 2018 r. po raz szósty w SP 11 (naszej szkole) z inicjatywy Bogumiły Rotmańskiej odbyło się Narodowe Czytanie. W roku setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości fragmenty "Przedwiosnia" S. Żeromskiego czytali uczniowie, ich rodzice oraz nauczyciele- Małgorzata Markiewicz, D. Olejniczak -Bembnista, Joanna Pstrong i Katarzyna Sopolińska. Takie akcje przybliżają młodym pokoleniom polską historię i literaturę oraz piękno języka ojczystego.

     • Sukces SKO

     • Nowy rok szkolny rozpoczął się dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 11  w Inowrocławiu bardzo pomyślnie. Działającą w placówce Szkolną Kasę Oszczędności wyróżniono bowiem nagrodą III stopnia w ogólnopolskim „Konkursie SKO”, organizowanym przez PKO Bank Polski.

       SKO-wicze z „JEDENASTKI” w swojej  prezentacji konkursowej przedstawili działania  z zakresu przedsiębiorczości, powszechności i promocji oszczędzania, działalności na rzecz lokalnej społeczności, zaangażowania w konkursy matematyczne oraz  kształtowania prawidłowych nawyków związanych z zarządzaniem własnymi finansami. Komisja konkursowa oceniała również całoroczną działalność organizacji i realizację celów programu edukacyjnego SKO.

      Szkolna Kasa Oszczędności w SP 11 działa od roku 1969.

     • ŚWIĘTO RODZINY

     • 18 czerwca w klasie III f odbył sie uroczysty koncert z okazji "Święta Rodziny". Uczniowie wcielili się w role znanych wykonawców różnych gatunków muzycznych - od rocka do muzyki poważnej. Dla naszych mam i tatusiów wystąpili miedzy innymi:. Cleo, Luis Fonsi, zespół Akcent, Ed Sheeran, SIA, Alvaro Soler, Sławomir, Krzysztof Krawczyk, ale także trzej tenorzy i klasowa wiolonczelistka. Nie zabrakło rónież piosenek dla mamy i taty, oraz serdecznych życzeń i własnoręcznie wykonanych upominków.

     • IV d pomaga!

     • W zakończonym 23 kwietnia 2018 r. programie edukacyjnym „Bieg po zdrowie” uczniowie klasy IV d (wych. p. Barbara Janczurewicz) zdobyli tytuł MISTRZA PROMOCJI ZDROWIA i nagrodę w wysokości 300 zł.

      Połowę tej kwoty dzieci przeznaczyły na pizze, natomiast za pozostałą część kupiły karmę dla zwierząt z inowrocławskiego schroniska.

      Gratulujemy pomysłu i wrażliwości!

     • I miejsce w konkursie eTwinning "Nasz projekt eTwinning 2018

     • W dniach 13 -15 czerwca 2018 czworo uczniów Szkołay Podstawowej nr 11 im. Stefana Batorego wraz z Katarzyną Sopolińską i Dorotą Niezborałą uczestniczyło w uroczystej gali wręczenia nagród w międzynarodowych projektach eTwinning, która odbyła się w Sali Wielkiej Zamku Królewskiego. Młodzi ludzie pracowali z rówieśnikami z Hiszpanii, Grecjii, Ukrainy i Włoch nad projektem o tytule - Migration - the circle of life. Projekt zdobył I miejsce. Głównym założeniem projektu była praca w międzynarodowym gronie dotycząca najpierw migracji praków, ich zwyczajów i tras przelotowych. Do tej części projektu zostaliśmy zainspirowani artykułem dyrektora warszawskiego ZOO dr Andrzeja Kruszewicza, który oprowadził zwycięski zespół po Ptaszarnii. W druga część projektu dotyczyła migracji ludzi. Jednym z najważniejszych działań, przynoszącym największe efekty było uczenie się od siebie nawzajem i wspólne działania na rzecz ptaków i ludzi. 

      Zaplanowane działania nie tylko pozwoliły w sposób interdyscyplinarny poruszyć temat migracji i ptaków, ale przede wszystkim uzmysłowiły uczestnikom projektu, że ich działania mają sens i że zaangażowanie społeczne ma znaczenie najpierw lokalnie, a w dłuższej perspektywie pozwala stać się świadomym obywatelem. 

      Warto dodać, że eTwinning, czyli europejska współpraca szkół i przedszkoli za pośrednictwem mediów elektronicznych został zainaugurowany w 2005 roku jako główna akcja Programu eLeraning Komisji Europejskiej, a SP11 realizuje projekty od samego początku trwania programu i sukces projektu Migration - the circle of life jest już kolejnym na koncie szkoły. 

     • Pamiętamy!!!

     • 16 czerwca 2018 r. harcerze z XI szczepu ZHP im.J.Szwajkerta działającego przy Szkole Podstawowej nr 11 uczestniczyli w wyprawie do lasu w okolicy Gniewkowa, aby odszukać pomnik 4000 zamordowanych w czasie II wojny światowej mieszkańców pobliskich miejscowości. Przywieźli stamtąd ziemię i przekażą ja na budowę pomnika Ofiar Mordu Pomorskiego. W ten sposób odpowiedzieli na apel Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, który zwrócił się z prośbą do harcerzy o pobieranie ziemi z mogił pomordowanych mieszkańców naszego regionu.

    • Konkurs z Języka Niemieckiego rozstrzygnięty!
     • Konkurs z Języka Niemieckiego rozstrzygnięty!

     • 8 czerwca br. w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Języka Niemieckiego dla uczniów klas VII. Zadaniem uczniów było udzielenie porawnych odpowiedzi i rozwiązanie zadań w teście leksykalno - gramatycznym.

      Spośród 16 uczestników zwycięskie miejsca zajęli:

      I miejsce - Patryk Wolańczyk kl. VII a

      II miejsce - Zuzanna Mikołajczak kl. VII c

      III miejsce - Marcel Wiśniewski kl. VII c

      wyróżnienie  - Piotr Benke kl. VII c

      Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, a zwycięzcom gratulujemy!

      Opiekun konkursu: A. Piotrowska

     • Piknik rodzinny "U króla Batorego"

     • 9 czerwca 2018 roku od godz. 10.00 do 13.00 na boisku naszej szkoły odbył się PIKNIK RODZINNY U KRÓLA BATOREGO.

      W programie m.in.: orszak królewski, przedstawienie "Kopciuszek" w wykonaniu nauczycieli, "Korowód bajkowych postaci", występy uczniów, pokazy piramid, gry i zabawy sportowe, pokazy ratownictwa oraz dogoterapii, koło fortuny z nagrodam, balony dla dzieci i bańki mydlane.  Można było wziąć udział w loterii fantowej, malowaniu twarzy. Był grill z kiełbaskami, wata cukrowa, ciasta i napoje. Bawiliśmy się świetnie!

      W imieniu całej zbiorowości uczniowskiej oraz nauczycieli serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą inicjatywę i całym sercem zaangażowali się w przygotowanie Rodzinnego Pikniku.

      Dziękujemy, wszystkim obecnym nauczycielom, sponsorom o wielkim sercu, pomocnym rodzicom i wszystkim czynnie zaangażowanym uczniom naszej szkoły.

      Ponadto dziękujemy następującym instytucjom;

      1. Bankowi PKO BP
      2. Firmie Viando
      3. Firmie Cukierniczej Marta
      4. Pani Wiesławie Pawłowskiej i OSiR-owi
      5. Panu Prezesowi Wodociągów- Stanisławowi Kowalewskiemu
      6. Firmie Bonduelle
      7. Kujawskiej Drużynie Łuczniczej
      8. Zakładowi Przetwórstwa Mięsnego Jolmas
      9. Panu Danielowi Roszakowi
      10. Pizzerni AL CAPONE
      11. Właścicielom kina Kinomax
      12. Prezesowi Pozkalu, Panu Arturowi Chęsemu
      13. Panom Piotrowi i Maciejowi Jóźwiakom
      14. Panu Zbigniewowi Kucia
      15. Państwu Jankowskim
      16. Panu Robertowi Rychwickiemu
      17. Ratownikom medycznym
      18. Państwowej Straży Pożarnej
      19. Powiatowej Policji
      20. Firmie Ochroniarskiej YOKER
      21. WSiP
      22. Nowa Era

      Dzięki Wam wszystkim był to wspaniały, radosny dzień, który na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci.

      Organizatorzy pikniku

  • Kontakty

   • Szkoła Podstawowa Nr 11 w Inowrocławiu
   • sp11ino@poczta.onet.pl
   • 52 3575683
   • Szkoła Podstawowa Nr 11 w Inowrocławiu, ul. Sobieskiego 5/7
 • Galeria zdjęć

  • Warsztaty plastyczne - 13 października 2018 r.
  • Dzień Edukacji Narodowej
  • Dzień Bambosza - 10 października 2018 r.
  • Pasowanie na ucznia - 3 października 2018 r.
  • "Szkolne Przygody Gangu Słodziaków" - konkurs edukacyjny
  • Dzień Chlopaka - dyskoteka
  • Ogólnopolski Dzień GŁośnego Czytania
  • Międzynarodowy Dzień Kropki - 14 września 2018 r.
  • NARODOWE CZYTANIE - 8 września 2018 r.
  • Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019
  • Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 dla klas i -III
  • Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018 dla klas IV -VII