Nawigacja

 • MALUCHOLADA

  8 listopada w Hali Widowiskowo-Sportowej już po raz osiemnasty odbyła się MALUCHOLADA. W konkurencjach sportowych i quizach brało udział osiem drużyn.

  W tym roku wygrała SP nr 6. Drużyna naszej szkoły zajęła III miejsce.

  GRATULUJEMY!!!

   

   

 • Wyniki konkursu "Moje życzenia dla biblioteki"

  Z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych ogłoszony został konkurs "Moje życzenia dla biblioteki". Oto jego wyniki:

  I miejsce

  Amelia Lewicka kl. VI c

  II miejsce

  Szymon Czerwiński kl. V e

  III miejsce

  Martyna Miklas kl. VI a

  wyróżnienia

  Aleksy Starybrat kl. IV h

  Oliwia Boruta kl. V a

  Natasza Grobelna kl. V c

  Zuzanna Mikołajczak kl. VII c

  GRATULUJEMY!!!

        

  Nagrodzone prace można obejrzeć w Albumie fotograficznym.

   

   

 • Co o cyberprzemocy trzeba wiedzieć

  W ramach realizacji Programu Wychowawczo - Profilaktycznego Szkoły na zaproszenie pedagoga szkolnego p. Joanny Pstrong, w klasach: VI d - wych. p. Ewa Klimaszewska i VII c - wych. p. B. Rotmańska odbyły się zajęcia z funkcjonariuszami KPP w Inowrocławiu asp. szt. Izabellą Drobniecką i st. sierż. Michałem Parzyszkiem na temat cyberprzemocy.

 • Akademia Bezpiecznego Puchatka

  W roku szkolnym 2017/2018 przystąpiliśmy do kolejnej edycji programu.

  Celem „Akademii Bezpiecznego Puchatka” jest wsparcie nauczycieli w edukacji dzieci z I klas szkół podstawowych w zakresie bezpieczeństwa.

  W ramach programu uczniowie klas I a ( wych. p. A. Kaczmarek), I b (wych. p. K. Mazur) i I c (wych. p. D. Hopcia) dowiedzą się jak bezpiecznie pokonać drogę do i ze szkoły, jak w sytuacjach zagrożenia zadbać o bezpieczeństwo, jak zachować się w nowych sytuacjach społecznych, czy podczas korzystania z Internetu.

  Koordynator programu – Joanna Pstrong

 • Oczmi dziecka

  Uczniowie klasy VI d przystąpili do konkursu literackiego organizowanego przez KPP w Inowrocławiu. Tematem było udzielenie odpowiedzi na pytanie „Czy służba w Policji jest łatwa czy trudna ?”. Wyróżniono dwie  prace. Nagrody otrzymali: Natalia Sobczak i Bartosz Kiliański.

 • MISTRZOSTWA INOWROCŁAWIA SZKÓŁ W PŁYWANIU

  Uczniowie naszej szkoły w piątek 27 października brali udział w Mistrzostwach Inowrocławia Szkół w Pływaniu zorganizowanych przez inowrocławski OSIR. W KLASYFIKACJI DRUŻYNOWEJ wywalczyliśmy III miejsce, a w KLASYFIKACJI INDYWIDUALNEJ nasi uczniowie zajęli:
   
  Marysia Kuls, kl. V a,
  I miejsce na 50 m stylem grzbietowym
  III miejsce na 50m stylem dowolnym
   
  Aleksandra Ziębińska, kl. V a
  II miejsce na 50 m stylem klasycznym/żabka
   
  Kacper Jakubowski, kl. V a
  II miejsce na 50 m stylem dowolnym
   
  Szymon Czerwiński kl.V e,
  III miejsce na 50 m stylem grzbietowym
   
  w zawodach wzięli również udział:
  Piotr Benke 7c. Wiktor Michalski 7a. Szymon Maciejewski 7c. Jakub Winiarski 7b. Bartłomiej Buczkowski 7c. Marcel Dolata 6c. Kacper Jakubowski 5a. Mikołaj Bartoszak 5b. Mateusz Bartoszak 3b. Szymon Czerwiński 5e. Aleksandra Ziębińska 5a. Rozalia Adamska 7c. Amelia Lewicka 6c. Magdalena Stasińska 4e. Marta Przekwas 5b. Amelia Topolska 4b. Kacper Szeliga 3b. Lena Motławska 2a. Marysia Kuls 5a. Kinga Spychalska 4h. Szymon Fita 1c. Kajetan Adamski 4g
   
  Wszystkim uczniom gratulujemy sukcesów!
 • LEKCJA UDZIELANIA PIERWSZEJ POMOCY

  25 października, w środę uczniowie klasy VI E mieli okazję uczestniczyć w lekcji udzielania pierwszej pomocy, którą prowadził ratownik medyczny, strażak- Pan Radosław Manerowski. Pokazał wszystkie najważniejsze czynności ratujące zdrowie i życie. Wytłumaczył, jak należy postępować w razie utraty przytomności. Uczniowie mogli przećwiczyć czynności konieczne przy udzielaniu pierwszej pomocy na fantomie.Te umiejętności warto posiadać! Spotkanie było bardzo wartościowe, a uczniowie wykazali się dużą wiedzą i aktywnością.

 • Dzieciaki z "Jedenastki" dziękują uczniom z ZSP nr 2!


  Wczoraj, 26 października 2017 r. dzieciaki z SP 11 przeżyły fascynujące chwile zabawy z uczniami Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Genowefy Jaworskiej. Dziękujemy za zaproszenie i przygotowanie koncertu "Dziecięce fantazje z Gastronomika". Jesteśmy pod wrażeniem. Dzięki Wam przeżyliśmy wiele radości. Uśmiechy nie schodziły nam z twarzy. Wielkie brawa i słowa podziękowania za profesjonalizm i zaangażowanie dla opiekunów i aktorów z Samorządu Uczniowskiego ZSP nr 2.

   

 • MIĘDZYNARODOWY TYDZIEŃ KODOWANIA

  Mistrzowie Kodowania wzięli udział w międzynarodowym wydarzeniu -Tygodniu Kodowania. Raz w miesiącu, w sobotę uczniowie klas I - III, VI i VII spotykają się, aby wspólnie tworzyć nowe gry za pomocą programu SCRATCH. W naszej szkole od trzech lat prowadzone są dodatkowe zajęcia z kodowania, prowadzone przez p.Joannę Pstrong i p.Katarzynę Sopolińską.

   
   
 • Podróż do świata baśni - przedstawienie dla klas I-III

  Tradycyjnie od kilku lat w ramach obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych uczennice z Koła Przyjaciół Książki pod kierunkiem p. Doroty Niezborały przygotowały przedstawienie dla najmłodszych. W tym roku były to cztery inscenizacje przedstawiające fragmenty popularnych baśni. Zadaniem dzieci było odgadnięcie ich tytułów. Zostały również wręczone nagrody dla zwycięzców plastycznego konkursu dla klas I-III MOJA ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI.

  I miejsce - Maja Turek I a, Aleksander Horbaczewski II b, Nina Dzieł III g,

  II miejsce - Agata Maciejewska III a, Hanna Sparzyńska III g

  III miejsce - Joanna Wesołowska III e, Kamila Łukaszewska III g

  Wyróżnienia - Marta Lewińska II b, Gracjan Smyka II b, Adrian Zaleski II b, Martyna Lewandowska III c, Julia Frątczak III g, Antonina Wielgosz III g

  Była świetna zabawa i upominki!

 • LAUREACI QUIZU BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY Z PORADAMI POLFINKA

  19 października odbyło się rozstrzygnięcie quizu dla klas I-III  BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY Z PORADAMI POLFINKA zorganizowanego przez Komendę Powiatową Policji w Inowrocławiu. Do zmagań przystąpiła rekordowa ilość dzieci, bo blisko tysiąc!!! Drogą losowania wyłoniono 25 laureatów. Naszym uczniom dopisało szczęście, nagrody otrzymali:

  klas II b

  Marta Grundkowska

  Jakub Lewandowski

  klasa III a

  Agata Kozupa

  Kamil Simiński

  Hanna Wieczorek
  klasa III f

  Nadia Bąkowska

  Oskar Chwiałkowski

  Hubert Domański

  Do rąk laureatów trafiły policyjne maskotki oraz gry planszowe "Zostań Dzielnicowym".

   

 • APEL BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY

  18 października w naszej szkole odbył się apel na temat bezpiecznej drogi do szkoły. Uczniowie klasy II a przygotowali przedstawienie na temat ruchu drogowego. W apelu wzięli udział policjanci z inowrocławskiej komendy: asp. szt. Izabella Drobniecka i st. sierż. Michał Parzyszek. Mundurowi rozmawiali z dziećmi na temat znajomości podstawowych przepisów, by te potrafiły prawidłowo i bezkolizyjnie przekraczać jezdnię. Policjanci przypomnieli dzieciom,jak ważne
  są elementy odblaskowe na tornistrach, odzieży, szczególnie o tej porze roku.W trakcie apelu nagrodzono pierwszoklasistów biorących udział w konkursie plastycznym „Bezpieczna droga do szkoły”. Autorzy najwyżej ocenionych prac zostali nagrodzeni książkami. Wszystkie dzieci uczestniczące w spotkaniu otrzymały od policjantów upominki. Do ich rąk powędrowały odblaskowe znaczki.

  Spotkanie dotyczące bezpieczeństwa przygotowały panie:
  D. Hopcia, M. Pęziak, J. Pstrong, B. Świder, A. Walczak – Ogielska.

  http://www.inowroclaw.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl/kb9/informacje/wiadomosci/80047,Mala-karteczka-wielka-sprawa.html

 • Dzieci wysłały kartki o bardzo ważnej treści!

  Z inicjatywy asp. szt. Izabelli Drobnieckiej i pedagoga szkolnego Joanny Pstrong
  w „Jedenastce” odbyły się działania w ramach „Kręci mnie bezpieczeństwo przez cały rok szkolny” Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. 
             Cała akcja została przygotowana z udziałem wychowawców klas IVb, IVd, IVg, IVh, Vb, Vd, Ve, VId, VIIb, VIIc i nauczycieli języka polskiego. Spotkała się ona z ogromnym zaangażowaniem dzieci, bo to one właśnie instruowały dorosłych o zasadach bezpieczeństwa. Zazwyczaj to my dorośli edukujemy dzieci o zagrożeniach. Przypominamy im jak powinny postępować, a jak nie.
  Tym razem było inaczej.
                 Uczniowie w/w klas zaadresowali karty pocztowe do swoich rodziców, bądź pełnoletnich członków rodzin. Na nich napisali hasła, które dotyczą ważnych kwestii związanych z bezpieczeństwem. Kartki zostały podpisane przez uczniów i wysłane do adresatów. Oni właśnie, po otrzymaniu przesyłki, mają zastanowić się, czy zawsze postępują zgodnie z przestrogami.
            Akcja była apelem dzieci do swoich rodzin i sygnałem, że każdy ma wpływ na bezpieczeństwo.

 • Odsłonięcie nowej tablicy nagrobnej

  Dnia 12 października 2017 r.nastąpiło odsłonięcie nowej tablicy nagrobnej Józefa Krzymińskiego na cmentarzu przy ul. Marulewskiej.

   

 • SLEEVEFACE konkurs

 • ŚWIĘTO PIERWSZAKÓW

  10 października 2017 r. uczniowie trzech klas pierwszych zostali uroczyście pasowani na uczniów.Ta wyjątkowa uroczystość w życiu małego ucznia i jego rodzica została przygotowana przez dzieci z klasy III a i III c pod kierunkiem p. Agnieszki Laskowskiej i p. Ewy Zinkiewicz. Uczniowie przygotowali piękne przedstawienie urozmaicone tańcem i piosenką. Do uświetnienia tego dnia przyczynili się również zaproszeni goście Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza, Zastępca Prezydenta Miasta Inowrocławia Wojciech Piniewski, Naczelnik Wydziału Oświaty i Sportu Magdalena Kaiser, dyrekcja szkoły oraz rodzice pierwszoklasistów. Pasowania uczniów dokonali zaproszeni goście. Z mnóstwem wrażeń dzieci wróciły do swoich klas, gdzie otrzymały pamiątkowe dyplomy.

 • RAJD PIECZONEGO ZIEMNIAKA - 7.10.2017 R.

  Kolejny rajd - rajd "Pieczonego ziemniaka" za nami. Przeszliśmy trasę Olszewice – -Słońsko (teren gospodarstwa „Szarotka” mini Zoo z rekreacją konną),trasa piesza ok. 5 km.

 • ZA KULISAMI

  27 września uczniowie klasy VE z wychowawcą p. Dominiką Olejniczak-Bembnistą wybrali
  się do Teatru Miejskiego. Celem nie było obejrzenie spektaklu, lecz zakamarków teatru, czyli tego, jak wygląda on „od kuchni”.
  Uczniowie stanęli na scenie w świetle reflektorów, przeglądali się w garderobianym lustrze, podziwiali rekwizyty, siedzieli na widowni na balkonie i zostali zapoznani z kilkoma faktami z historii naszego inowrocławskiego teatru. Wielką przyjemnością  było odkrywać tajemnice skrywające się za sceną i poczuć się przez chwilę jak aktor.

  Przy okazji uczniowie zeszli do korytarzy ukazujących historię Inowrocławskiej Kopalni Soli
  i obejrzeli film przedstawiający pracę górników oraz magiczny świat kryształów soli.

  Byli też w Instytucie Prymasa Józefa Glempa.  Obejrzeli  zbiór cennych pamiątek
  po prymasie, który urodził się i uczył w naszym mieście.

 • Dzień Polskiego Państwa Podziemnego

   
  27 września 2017 r. inicjatywy Przewodniczącego Rady Rodziców naszej szkoły Pana Sławomira Szeligi harcerze zorganizowali Dzień Państwa Podziemnego. Uczniowie uczestniczyli w uroczystym apelu i obejrzeli 4 filmy przedstawiające historyczne wydarzenia z okresu II wojny światowej.
   
 • IX RAJD IM. KPT. P. CYMSA

  Raz w miesiącu nasza szkoła bierze udział w rajdach organizowanych przez inowrocławski oddział PTTK. W ubiegłą sobotę (23.09.2017r.) nasi uczniowie uczestniczyli w IX Rajdzie Im. KPT. P. Cymsa na trasie Złotniki Kujawskie - Mierzwin - Leszno - Tuczno. W sumie zrobiliśmy około 9 km. Następny w październiku - zapraszamy serdecznie

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa Nr 11 w Inowrocławiu
  Szkoła Podstawowa Nr 11 w Inowrocławiu, ul. Sobieskiego 5/7
 • 052 3575683

Galeria zdjęć