Strona główna
Aktualności
BEZPIECZNE WAKACJE!
Uczniowie klas I–III uczestniczyli w spotkaniu z funkcjonariuszką Straży Miejskiej. Była to ostatnia aktywność realizowana w ramach Tygodnia Bezpieczeństwa.
Podczas spotkania uczniowie klasy IIc zaprezentowali wiersz poświęcony tematyce bezpieczeństwa. Następnie pani strażnik miejska przypomniała dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego zachowania się na drodze, w środkach komunikacji publicznej, w górach, nad morzem oraz podczas wakacyjnego wypoczynku.
Udział naszych uczniów w zawodach „Czar Dwóch Kółek” w Inowrocławiu
Nasi uczniowie wzięli udział w zawodach rowerowych „Czar Dwóch Kółek”, które odbyły się w Inowrocławiu. Wydarzenie było doskonałą okazją do promowania aktywnego i zdrowego spędzania wolnego czasu oraz rozwijania pasji związanej z jazdą na rowerze.
Szczególne gratulacje kierujemy do Antoniny Kowalskiej, która wywalczyła II miejsce w kategorii dziewcząt rocznika 2017!
Krótka relacja fotograficzna z Balu Ósmoklasisty 2026!
To był wieczór pełen uśmiechu, wzruszeń i wspaniałej zabawy, który na długo pozostanie w naszej pamięci. Dziękujemy wszystkim za stworzenie tak wyjątkowej atmosfery i życzymy naszym ósmoklasistom powodzenia na nowym etapie życia!
5
Godziny dzwonków
Niedziela 28.06.2026Kalendarz
- brak danych
Galeria zdjęć
- brak danych