• Ślubowanie klas pierwszych

• ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

W październiku w naszej szkole odbywa się uroczystość ślubowania i pasowania na uczniów dzieci klas I .

W uroczystości biorą udział uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawcami, dyrektor szkoły mgr Ryszard Klimaszewski, wicedyrektorki mgr Małgorzata Pawlak i mgr Ewa Winiarska, przedstawiciele Rady Rodziców.

Po odśpiewaniu hymnu państwowego następuje część oficjalna uroczystości. W niezwykle podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym uczniowie klas pierwszych ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawić radość rodzicom, i nauczycielom. Po złożeniu ślubowania dyrekcja szkoły dokonuje symbolicznego pasowania na ucznia, dotykając ołówkiem, jak czrodziejską różdżką, ramion dzieci. Od tej chwili stają się oni nowymi członkami naszej wielkiej szkolnej rodziny!

Pan dyrektor składa życzenia wielu sukcesów w nauce wszystkim uczniom. Potem uczniowie otrzymują pamiątkowe dyplomy.
          Na zakonczenie uroczystości odbywa się część artystyczna w wykonaniu uczniów
          klas starszych.

Pierwszakom życzymy wielu sukcesów w murach naszej szkoły!

• Spotkanie autorskie z Agnieszką Frączek - 7 grudnia 2018 r.
    • VI Wielobój Akrobatyczno - Sprawnościowy  - 29 listopada 2018 r.
    • Andrzejki - 29 listopada 2018 r.
    • Światowy Dzień Tolerancji
    • Tydzień dla Niepodległej
    • Malucholada - 7 listopada 2018 r.
    • Apel z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodleglości
    • Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa
    • Miedzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych
    • Festiwal dyni
    • Mini PlayBack Show, Mam Talent - 25 października 2018 r.