• MALUCHOLADA

• 5 listopada w Hali Widowiskowo – Sportowej w Inowrocławiu odbyły się po raz 16. zawody sportowe. Tradycyjnie Malucholadę zorganizowały nauczycielki wychowania fizycznego naszej szkoły :
          mgr Beata  Burzyńska, mgr Ewelina Dąber i mgr Aleksandra Mazurkiewicz.

W zawodach wystartowało siedem 12-osobowych drużyn złożonych z uczniów klas III.
          Swoich reprezentantów miały: SP 2, SP 4, SP 6, SP 9, SP 11, Zespół Szkól Integracyjnych
          oraz Szkoła Podstawowa w Górze. Imprezę uświetnili swoją obecnością zaproszeni goście:
          Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza, Zastępca Prezydenta Wojciech Piniewski,
          Naczelnik Wydziału Oświaty i Sportu Magdalena Kaiser,
          Przewodniczący Rady Miasta Inowrocławia Tomasz Marcinkowski.

Zwycięzcami tegorocznej edycji zostali zawodnicy ze Szkoły Podstawowej nr 4.
          Uczniowie z naszej szkoły otrzymali nagrodę za najlepsze kibicowanie.

Oprawę taneczną przygotowała Szkoła Tańca Raz Dwa Trzy, akrobacje gimnastyczne zaprezentowali uczniowie  Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4.

Wszystkim dziękujemy za wspaniałą zabawę oraz niezapomniane sportowe emocje,
          a zwycięzcom serdecznie gratulujemy !!!