2 GRUDNIA 2023 r.

Dzisiaj odbyły się cykliczne warsztaty: "Przedszkolak już w szkole". Spotkanie rozpoczęło się wręczeniem nagród w konkursie "Baśniowy las jesienią". Następnie dzieci wzięły udział w zajęciach sportowych, językowych, naukowych i plastycznych. Na wszystkich czekał słodki poczęstunek. Dzieci wracały do domów z uśmiechem na twarzy. Dziękujemy za przybycie i zapraszamy na "Drzwi Otwarte" 31 stycznia 2024.

...................................................................................................

3 GRUDNIA 2022 R.

3 grudnia odbyły się kolejne warsztaty z cyklu: "Przedszkolak już w szkole". Dzieci wzięły udział w warsztatach astronomicznych, muzycznych i sportowych. Po zajęciach spędziły miło czas na słodkim poczęstunku. Odwiedził nas nawet Święty Mikołaj ,który wręczył czekoladowe niespodzianki. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy na "Drzwi Otwarte", połączone z warsztatami w lutym! Do zobaczenia!

22 PAŹDZIERNIKA 2022 R.

Dzieci wzięły udział w warsztatach językowych, naukowych i sportowych. Zajrzały też na zajęcia plastyczne naszych uczniów: "Mój przyjaciel pies". Na koniec odbyło się losowanie nagród za wykonane zadanie. Każdy również otrzymał słodki poczęstunek. Dziękujemy rodzicom i dzieciom za przybycie i zapraszamy na kolejne warsztaty 3 grudnia o godz. 11.00.

16 LISTOPADA 2021 R.

Dnia 16 października odbyły się pierwsze zajęcia z cyklu "Przedszkolak już w szkole". Dzieci utrwaliły kolory po angielsku, poznały cyfry i zwierzęta po hiszpańsku. Przeżyły ciekawą przygodę podczas doświadczeń Młodego Naukowca. Zmierzyły się z torem przeszkód, który trudno było opuścić. Na koniec spędziły miło czas na słodkim poczęstunku. Zapraszamy na kolejne zajęcia 4 grudnia.

Więcej zdjęć w Albumie fotograficznym: