• Laureaci konkursu historycznego pt.: "Witold Pilecki - mój bohater"

• Uczniowie klasy 7C dwujęzycznej zostali laureatami konkursu historycznego pt.: "Witold Pilecki - mój bohater" organizowanego przez Biuro Przystanków Historia Instytutu Pamięci Narodowej. Konkurs stanowił wyjątkową okazję do wyrażenia szacunku dla postaci Witolda Pileckiego poprzez tworzenie grupowego muralu. Uczniowie pracowali pod kierunkiem Katarzyny Sopolińskiej.

• Spotkanie online z Gwatemalą

• Uczniowie klasy 8a wraz z młodzieżą z Konopy mieli dziś spotkanie online z nauczycielem z Gwatemali: René González López, pracującym w żeńskim Ośrodku Wspierania Kobiet Ratz'um K'iche w Boloncó. Podczas spotkania zadawali pytania w języku hiszpańskim oraz angielskim dotyczące nauki w gwatemalskich szkołach, elementów tamtejszej kultury oraz w/w szkoły dla dziewcząt. Dzięki spotkaniu mogli również zapoznać się z językiem hiszpańskim używanym w Ameryce Środkowej.

Organizatorzy: Joanna Muszalska, Ilona Konieczka

• OGROMNY SUKCES ANI

• Uczennica klasy IV a Anna Stasińska brała udział w sobotę w zawodach KYOKUSHIN CHALLENGE 2023 w Szczecinie. Ania zdobyłaI miejsce w Kumite waga 30-35 kg oraz 1 miejsce w Kata. Oprócz tego nasza uczennica została wybrana najlepszą zawodniczką turnieju w swojej kategorii!! Gratulujemy Ani sukcesów !

• Pisaki 3D

• Kolejne spotkanie kodujących uczniów naszej szkoły dotyczyło projektowania za pomocą pisaków 3D.

Zajęcia poprowadziły: Joanna Pstrong i Katarzyna Sopolińska.

• UWAGA!

• Dzisiaj odbyło się kolejne losowanie nagród w konkursie czytelniczym WYLOSUJ SOBIE KSIĄŻKĘDnia 16 października (poniedziałek) o godz. 11.30 zapraszam zwycięzców po odbiór nagród:

Liliana Grobelska, klasa I b

Nataniel Maciejczyk, klasa II a

Weronika Szmyt, klasa V bS

zymon Fita, klasa VII c

p. Magdalena Lewandowska

Gratuluję!

Kolejne losowania odbędą się 20 października.
          Zapraszam do zabawy!

Organizator: D. Niezborała

• WIZYTA PRZEDSZKOLAKÓW

• Dziś nasza szkoła gościła dzieci z przedszkola "Pod Tęczą". Maluchy wzięły udział w zajęciach z okularami VR oraz zajęciach tanecznych ZUMBAKIDS. Ta wizyta była pełna wrażeń i aktywności, a uśmiechy dzieci wskazują na to, iż zajęcia przypadły im do gustu.

• DZIEŃ DRZEWA

• 10 października obchodzimy w Polsce Dzień Drzewa...🌳🌲🌳🌲 Z tej okazji uczniowie klas 1-3 posadzili dziś rośliny ozdobne przed budynkiem naszej szkoły.

• UWAGA!!!

• AKCJA - REAKCJA!

26.10.2023 (czwartek)

sala gimnastyczna SP11

ZAPRASZAMY NA CHARYTATYWNĄ ZUMBĘ!!!

Przyjdziecie? Wesprzecie?

Jesteście najlepsi na świecie

Zaprasza Samorząd Szkolny z wolontariuszami

• Warsztaty plastyczne pod hasłem " Talerz pełen owoców"

• W sobotę naszej szkole odbyły się warsztaty plastyczne pod hasłem " Talerz pełen owoców". Dzieci z klas I, II i III malowały farbami różne owoce. Dowiedziały się też , że są w nich witaminy i inne substancje odżywcze potrzebne do prawidłowego rozwoju każdego organizmu.

Wszyscy ciężko pracowali, ale też świetnie się bawili.

Warsztaty przygotowała i prowadziła: Katarzyna Mazur

• Liga Ortograficzna rusza!

Pierwsze dyktando 16 października w poniedziałek

Klasy 4-6- g.16.30 s.21

Klasy 7 i 8- g. 15.30 s.205

Zapraszamy uczniów, którzy lubią ortografię.

• UWAGA! nagrody w konkursie czytelniczym WYLOSUJ SOBIE KSIĄŻKĘ

• Dnia 9 października (poniedziałek) o godz. 11.30 zapraszam zwycięzców po odbiór nagród:

Ignacy Mieleszko, klasa I b

Maja Sieradzka, klasa II a

Lena Śnieg, klasa IV a

Weronika Kaczmarek, klasa VII b

p. Aleksandra Maurkiewicz

Gratuluję!

Kolejne losowania odbędą się 13 i 20 października. Zapraszam do zabawy

Organizator: D. Niezborała

• „Wylosuj sobie książkę”

• Dzisiaj uczniowie z klasy I a wzięli udział w zabawie. Dzieci świetnie znają bajki, baśnie. Pierwszaki zostały nagrodzone zakładkami do książek i trzech wylosowanych szczęśliwców ptrzymało książeczki.

Konkurs trwa do 20 października, zapraszamy wszystkich uczniów i nauczycieli do zabawy!

Organizator Dorota Niezborała

• Konkurs czytelniczy „Wylosuj sobie książkę”.

• Dzisiaj w bibliotece gościliśmy sympatyczne pierwszaki z klasy I b z wychowawczynią. Dzieci wzięły udział w konkursie czytelniczym „Wylosuj sobie książkę”. Świetnie odpowiedziały na pytania konkursowe i oczywiście wyszły z nagrodami.

• Wyjście do teatru

• We wtorek 26 września uczniowie klas IV a, V a, VI a pod opieką wychowawczyń, pań: Arlety Kawałek, Barbary Janczurewicz, Ilony Konieczki, udali się do teatru na przygotowany przez Wrocławski Teatr IN-ART spektakl zatytułowany „Sherlock Holmes”, w którym tytułowy bohater rozwiązywał jedną ze swoich słynnych zagadek.

Przedstawienie wszystkim bardzo się podobało, dzieci wróciły do szkoły zadowolone i pełne wrażeń.

• Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

• Dzisiaj do Ogolnopolskiej Akcji Glośnego Czytania dołączyli uczniowie klas I-III. Klasa II a przygotowała przedstawienie pt. „Czerwony Kapturek” oraz turniej ze znajomości obejrzanej bajki.