Polityka prywatności

W związku z wejściem w życie przepisów Ustawy z dnia 16 listopada 2012 r. o zmianie ustawy – Prawo telekomunikacyjne publikujemy wymagane prawem informacje dotyczące stosowanych przez firmę Librus Sp. z o.o. ciasteczek zapisywanych na urządzeniach Użytkowników naszych serwisów.

Niniejsza polityka dotycząca ciasteczek odnosi się do wszystkich serwisów prowadzonych w domenie librus.pl oraz produktów dystrybuowanych przez firmę Librus Sp z o.o. na licencji słowackiej firmy ASC prowadzonych w domenie edupage.org.

Informujemy ponadto, że w regulaminach korzystania z naszych serwisów mogą być zawarte dodatkowe informacje dotyczące polityki prywatności, jak również praw przysługujących każdemu Użytkownikowi. W przypadku niektórych serwisów akceptacja ciasteczek może okazać się konieczna do uzyskania możliwości korzystania z aplikacji oferowanej przez Librus Sp. z .o.o.

• II Szkolny Konkurs Pięknego Czytania
    • RAJD PIESZY Z OKAZJI POWITANIA WIOSNY „MARZANNA ” - 24 marca 2018 r.
    • KIERMASZ WIELKANOCNY - 26, 27 MARCA 2018 R.
    • Powitanie wiosny
    • Powitanie wiosny - klasy I-III
    • Konkurs zdobienia pisanek
    • PASOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW NA CZYTELNIKÓW NASZEJ BIBLIOTEKI - 1-2 MARCA 2018 R.
    • Walentynki
    • Drzwi otwarte dla rodziców i przyszłych pierwszoklasistów - 6 luty
    • Warsztaty plastyczne "Bohaterowie naszych bajek" - luty 2018 r.
    • Dzień Patrona Szkoły - 22 grudnia 2017 r.
    • Międzyszkolny Konkurs Plastyczny Szopka Bożonarodzeniowa - grudzień 2017 r.