• Kółka zainteresowań

• Teatrzyk Świetlicowy

Pod kierunkiem pani mgr Izabeli Dąbrowskiej Teatrzyk Świetlicowy działa nieprzerwanie od 2002 roku.

W tym okresie przygotował wiele atrakcyjnych przedstawień, które zostały zaprezentowane społeczności szkolnej.

Grupa teatralna brała udział w Konfrontacjach Teatralnych, gdzie odnosiła liczne sukcesy.

Grupa Taneczna w Świetlicy

28 maja 2015r. grupa Taneczna "Batorynki" wzięła udział w XIII Międzyszkolnym Przegklądzie Tanecznym "Bawmy się wesoło", w którym zdobyła wyróżnienie tańcem "Deszczowa piosenka".

Pod kierunkiem pani mgr Elżbiety Proch od  2010 roku w świetlicy szkolnej działa grupa taneczna, w której skład wchodzą dziewczęta z klas III – VI.

Grupa ta oprócz uświetniania swoimi występami uroczystości szkolnych, może pochwalić się między  innymi  zdobyciem II  miejsca w X Międzyszkolnym Przeglądzie Zespołów Tanecznych.