• Klasy I - III

        • Rok szkolny 2017/2018


          Inowrocławski Czar Dwóch Kółek
          zawody rowerowe dla dzieci szkół podstawowych

           

          II miejsce w kategorii dziewczynek klas II

          Julia Karpińska kl. II b (opiekun p. E. Sawicka)


          Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

           I miejsce

          Dominika Wojdacz kl. III g 

          Franciszek Czaplewski kl. III g

           (opiekun p. M. Pawlak)


          Międzyszkolny Konkurs Gramatyczny klas III

          I miejsce

          Zofia Pochocka kl. III b (opiekun p. M. Pęziak)

           Martyna Zinczenko kl. III f (opiekun p. H. Łoniewska)

          III miejsce

          Antonina Kaczmarczyk kl. III b (opiekun p. M. Pęziak)

          Nina Dzieł kl. III g (opiekun p. M. Pawlak)


          Międzynarodowy Konkurs KANGUR MATEMATYCZNY 2018 

          Laureat

          Franciszek Czaplewski kl. III g 

           

          Wynik bardzo dobry uzyskali

          Dominika Wojdacz, kl. III g

          Oskar Chwiałkowski, kl. III f


          Wyróżnienia

          Lena Motławska, kl. II a

          Sebastian Kubus, kl. II a

          Szymon Żak, kl. II a

          Zofia Pochocka, kl. III b

          Ola Sztabrowska, kl. III a

          Zuzanna Jasińska, kl. III f

          Fabian Syrzycki, kl. III b

          Adam Cichocki, kl. III f

          Kacper Szeliga, kl. III b


          Międzyszkolny Konkurs dla klas II "Omnibus"

           I miejsce - drużyna w składzie:

          Bartosz Dynia kl. II a (opiekun p. A. Walczak-Ogielska))

          Julia Sokala kl. II b (opiekun p. E. Sawicka)


          Konkurs Recytatorski "Wierszolandia Jana Brzechwy"


           I miejsce - Maria Kowalska kl. III f (opiekun p. H. Łoniewska)

           II miejsce - Olaf Dziennik kl. III a (opiekun p. E. Zinkiewicz)


          Międzyszkolny Konkurs Matematyczny

           I miejsce - Dominika Wojdacz kl. III g (opiekun p. K. Pilarska)

          I miejsce - Kacper Szeliga kl. III b (opiekun p. M. Pęziak)

          III miejsce - Franciszek Czaplewski kl. III g (opiekun p. K. Pilarska)

          wyróżnienie - Nina Dzieł kl. III g (opiekun p. K. Pilarska)

                               Jan Piątkowski kl. III f (opiekun p. H. Łoniewska)

                                    Oskar Chwiałkowski kl. III f (opiekun p. H. Łoniewska)


          Międzyszkolny Konkurs "Życie i twórczość Zofii Staneckiej"

           

           I miejsce -   Dominika Wojdacz kl. III g (opiekun p. M. Pawlak)

          II miejsce   -  Emilia Welerowicz kl. III g (opiekun p. M. Pawlak)

             III miejsce  - Antonina Kaczmarczyk kl. III b (opiekun p. M. Pęziak)


          Międzyszkolny Konkurs Grafiki Komputerowej dla uczniów klas III

           

          I miejsce - Emilia Welerowicz kl. III g

          II miejsce   -  Zuzanna Wójcik kl. III b

                           Dominika Wojdacz kl. III g

          III miejsce  - Antonina Kaczmarczyk kl. III b

                     (opiekun p. T. Klupś)


          Międzyszkolny Konkurs "Na zdrowie"

           IV miejsce - drużyna w składzie:

          Maja Misz kl. II a  (opiekun p. A. Walczak-Ogielska)

          Bartosz Dynia kl. II a (opiekun p. A. Walczak-Ogielska))

          Julia Sokala kl. II b (opiekun p. E. Sawicka)


          Międzyszkolny Konkurs "Jestem bezpieczny na drodze"

          I miejsce

          Drużyna klas II w składzie:

          Aleksander Bredow kl. II a (opiekun p. A. Walczak-Ogielska)

          Filip Makowiecki kl. II a (opiekun p. A. Walczak-Ogielska)

          Julia Sokala kl. II b (opiekun p. E. Sawicka)


          Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny

          II miejsce - Zofia Pochocka kl. III b (opiekun p. M. Pęziak)

          III miejsce - Franciszek Adamski kl. III f (opiekun p. H. Łoniewska)


          Międzyszkolny Konkurs "Najpiękniejszy stroik wielkanocny"

          III miejsce - Filip Głowacki kl. I c (opiekun p. D. Hopcia)

          wyróżnienie - Jakub Laskowski kl. III f (opiekun p. H. Łoniewska)


          Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego "English Zone"

          I miejsce - drużyna w składzie:

          Antonina Kaczmarczyk kl. III b

          Dominika Wojdacz kl. III g

          Franciszek Czaplewski kl. III g 

          (opiekun p. P. Raczkowska)


          Międzyszkolny Konkurs Wiedzy "Polska w Unii Europejskiej"

          I miejsce - Dominika Wojdacz kl. III g (opiekun p. M. Pawlak)

          II miejsce - Franciszek Czaplewski kl. III g (opiekun p. M. Pawlak)

          II miejsce - Dominika Malczyk kl. III c (opiekun p. A. Laskowska)



          Międzyszkolny Konkurs Wiedzy "Inowrocław i okolice"

          I miejsce - drużyna w składzie:

          Dominika Malczyk kl. III c (opiekun p. A. Laskowska)

           Dominika Wojdacz kl. III g (opiekun p. M. Pawlak)

          Nina Dzieł kl. III g (opiekun p. M. Pawlak)



          Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Twórczość Jana Brzechwy"

          II miejsce - Filip Wesołowski kl. I b (opiekun p. K. Mazur) 



          Międzyszkolny Konkurs organizowany przez Gazetę Pomorską

          "Najsympatyczniejsze pierwszaki"

          I miejsce - klasa I b (opiekun p. K. Mazur) 



          Międzyszkolny Konkurs "Mistrzowie Painta"

          II miejsce - Oliwia Wróblewska kl. II a (opiekun p. A. Walczak-Ogielska)



          Wielobój Sprawnościowo - Akrobatyczny

          I miejsce - drużyna (opiekun p. A. Walczak-Ogielska, p. E. Sawicka) 


          Konkurs Plastyczno - Literacki "Kartka dla palacza"

          II miejsce - Agata Maciejewska kl. III a (opiekun p. E. Zinkiewicz) 



          Międzyszkolny Konkurs Plastyczny 

          "Nie pal śmieci - kochaj dzieci"

          III miejsce - Oliwia Maciejewska kl. III g (opiekun p. M. Pawlak) 


          Międzyszkolny Konkurs Plastyczny 

          "Inni, a jednak tacy sami - integracja w oczach dziecka"

          I miejsce - Dominika Wojdacz kl. III g (opiekun p. M. Pawlak) 


          Okręgowy Konkurs Ekologiczny "Mój las"

           I miejsce

          Gabriela Tarasienko kl. II b (opiekun p. E. Sawicka)

           

          Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny "Zrób coś ładnego prawie z niczego"

           

          Wyróżnienie

          Jarosław Kawecki kl. II b (opiekun p. E. Sawicka)

           

           

          MIĘDZYSZKOLNY QUIZ
          BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY Z PORADAMI POLFINKA

           

          Laureaci konkursu:


          klasa II b

          Marta Grundkowska

          Jakub Lewandowski

          (wych. p. Ewa Sawicka)

          klasa III a

          Agata Kozupa

          Kamil Simiński

          Hanna Wieczorek

          (wych. p. Ewa Zinkiewicz)


          klasa III f

          Nadia Bąkowska

          Oskar Chwiałkowski

          Hubert Domański

          (wych. p. Henryka Łoniewska)

           

           

          Rok szkolny 2016/2017

           

          Inowrocławski Czar Dwóch Kółek
          zawody rowerowe dla dzieci szkół podstawowych

           

          II miejsce w kategorii dziewczynek klas I

          Julia Karpińska kl. I b (opiekun p. E. Sawicka)

          I miejsce w kategorii chłopców klas I

          Jan Wesołek kl. I b (opiekun p. E. Sawicka)

          I miejsce - drużyna (opiekun p. E. Sawicka, P. Raczkowska)

           

          Międzynarodowy Konkurs KANGUR MATEMATYCZNY

           

          Laureat

          Franciszek Czaplewski kl. II g (opiekun p. M. Pawlak)

           

          Wyróżnienia

          Oskar Chwiałkowski kl. II f (opiekun p. H. Łoniewska)

          Jan Piątkowski kl. II f (opiekun p. H. Łoniewska)

          Jakub Srokosz kl. II a (opiekun p. E. Zinkiewicz)

          Aleksandra Sztabrowska kl. II a (opiekun p. E. Zinkiewicz)

          Katarzyna Madejska kl. II g (opiekun p. M. Pawlak)

          Dominika Wojdacz kl. II g (opiekun p. M. Pawlak)

          Nadia Bąkowska kl. II f (opiekun p. H. Łoniewska)

          Jadwiga Simińska kl. III d (opiekun p. A. Kaczmarek)

          Konrad Konieczka kl. III g (opiekun p. D. Hopcia)

          Wiktor Pabjańczyk kl. III g (opiekun p. D. Hopcia)

          Tomasz Luboch kl. III g (opiekun p. D. Hopcia)

          Miłosz Warda kl. III g (opiekun p. D. Hopcia)

          Tymoteusz Persak kl. III e (opiekun p. L. Bujak)

           

           

          Międzyszkolny Konkurs Grafiki Komputerowej dla uczniów klas III

           

          I miejsce - Wiktor Pabjańczyk kl. III g

          II miejsce  - Julia Krawczyk kl. III d

                             Zuzanna Szlachetka kl. III g

          III miejsce  - Jadwiga Simińska kl. III d

                       Anna Urbańska kl. III g

          (opiekun p. T. Klupś)

           

          Międzyszkolny Konkurs Gramatyczny

           

          I miejsce -Tymoteusz Persak kl. III e (opiekun p. L. Bujak)

           

          Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny


          I miejsce - Konrad Konieczka kl. III g (opiekun p. D. Hopcia)

                             Wojciech Stachowiak kl. III c (opiekun p. E. Zinkiewicz)

          III miejsce - Natalia Czerwińska kl. III g (opiekun p. D. Hopcia)

                          Jadwiga Simińska kl. III d (opiekun p. A. Kaczmarek)

           

          Międzyszkolny Konkurs Matematyczny

           

          II miejsce - Miłosz Warda kl. III g (opiekun p. D. Hopcia)

          III miejsce - Alicja Wierzchowska kl. III d (opiekun p. A. Kaczmarek)

           

          Międzyszkolny Konkurs "Inowrocław i okolice"

           

           

          I miejsce - drużyna w składzie

          Wojciech Stachowiek kl. III c

          Wiktoria Ceglarska kl. III c

          (opiekun p. E. Zinkiewicz)

           

           

          Międzyszkolny Konkurs dla klas II "Omnibus"

           

          I miejsce - drużyna w składzie

          Dominika Wojdacz kl. II g

          Franciszek Czaplewski kl. II g

          (opiekun p. M. Pawlak)

           

          Międzyszkolny Konkurs Literacki

           

          I miejsce - Jan Prażniewski kl. III c (opiekun p. E. Zinkiewicz)

          III miejsce - Jadwiga Simińska kl. III d (opiekun p. A. Kaczmarek)

                      Julia Krawczyk kl. III d (opiekun p. A. Kaczmarek)

           

          Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego

          klasy I

          II miejsce - Maja Misz kl. I a (opiekun p. I. Pędziwiatr)

          klasy III

          III miejsce - Konrad Konieczka kl. III g (opiekun p. P. Raczkowska)

           

           

          Międzyszkolny Konkurs "Na zdrowie"

           

          I miejsce - drużyna w składzie

          Barbara Matuszewska kl. II d (opiekun p. M. Burnat)

          Zuzanna Wójcik kl. II b (opiekun p. M. Pęziak)

          Katarzyna Madejska kl. II g (opiekun p. M. Pawlak)

           

           

          Międzyszkolny Konkurs Plastyczny

          "BARWNY ŚWIAT DZIECKA"

           

          I miejsce - Antoni Cichocki kl. III f (opiekun p. E. Kordylas)

                         Natasza Jabłońska kl. II b (opiekun p. M. Pęziak)

                         Oliwia Maciejewska kl. II g (opiekun p. M. Pawlak)

          II miejsce - Franciszek Szymandera kl. III g (opiekun p. D. Hopcia)

                 Dominik Marciniak kl. I b (opiekun p. E. Sawicka)

               Oliwia Frąc kl. III b (opiekun p. D. Mrozińska)

          III miejsce - Zuzanna Nowak kl. III h (opiekun p. K. Mazur)

                           Lena Stolarska kl. III c (opiekun p. E. Zinkiewicz)

                                 Wojciech Stachowiak kl. III c (opiekun p. E. Zinkiewicz)

           

           

          Międzyszkolny Konkurs Plastyczny

          "NAJPIĘKNIEJSZY STROIK WIELKANOCNY

          Wyróżnienie

          Gracjan Smyka kl. I b

          Aleksander Horbaczewski kl. I b

          (opiekun p. E. Sawicka)

           

           

          Międzyszkolny Konkurs "JESTEM BEZPIECZNY NA DRODZE"

          I miejsce

          Drużyna klas II w składzie:

          Zosia Pochocka kl. II b (opiekun p. M. Pęziak)

          Dominika Wojdacz kl. II g

          Franek Czaplewski kl. II g

          (opiekun p. M. Pawlak)


           

           

          Okręgowy Ogólnopolski Konkurs "MÓJ LAS"

           

          II miejsce

          Marta Lewińska kl. I b

          III miejsce

          Aleksander Horbaczewski kl. I b

          Jakub Lewandowski kl. I b

          (opiekun p. Ewa Sawicka)

           

           

          Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny "Zrób coś ładnego prawie z niczego"

          Nagroda

          Wiktor Pabjańczyk kl. III g

          (opiekun p. D. Hopcia)

          Wyróżnienie

          Hubert Prusak kl. II f

          Kacper Sokołowski kl. II f

          (opiekun p. H. Łoniewska)

           

           

          Międzyszkolny Konkurs Plastyczny

          "Twórczość Doroty Gellner - słowem i pędzlem malowana"

          I miejsce

          Lena Motławska - kl. I a (opiekun p. A. Walczak - Ogielska)

          Sebastian Kubus - kl. I a (opiekun p. A. Walczak - Ogielska)

          Filip Makowiecki - kl. I a (opiekun p. A. Walczak - Ogielska)

          Marta Lewińska - kl. I b (opiekun p. E. Sawicka)

          Oliwia Spała - kl. I b (opiekun p. E. Sawicka)

           

           

          Rok szkolny 2015/2016

           

          Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego dla klas I

          I miejsce

          Dominika Wojdacz - kl. I g (opiekun p. J. Muszalska)

          Franciszek Czaplewski - kl. I g (opiekun p. J. Muszalska)

          Antonina Kaczmarczyk - kl. I b (opiekun p. I. Konieczka)

           

          Inowrocławski Czar Dwóch Kółek
          zawody rowerowe dla dzieci szkół podstawowych

           

          III miejsce w kategorii chłopców klas II

          Piotr Stasiński kl. II e (opiekun p. L. Bujak)

          II miejsce w kategorii dziewczynek klas III

          Wiktoria Mrówczyńska kl. III e (opiekun p. E.  Sawicka)

           

          :)

           

          Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Barwny świat dziecka"

          "W zaczarowanym ogrodzie"

           

          I miejsce

           

          Marta Owczarzak kl. III d  - (opiekun p. H. Łoniewska)

          Paweł Jasiak kl. II g - (opiekun p. D. Hopcia)

           

          II miejsce

           

          Patrycja Olejniczak kl. II h  - (opiekun p. K. Mazur)

          Olga Bazelska kl. II d  - (opiekun p. A. Kaczmarek)

          Amelia Mrozińska kl. III a  - (opiekun p. M. Pęziak)

          Marta Jaskrowska kl. I b  - (opiekun p. M. Pęziak)

          Kacper Lewandowski kl. III e - (opiekun p. E. Sawicka)

          Antoni Cichocki kl. II f - (opiekun p. E. Kordylas)

           

          III miejsce

           

          Maja Kwiatkowska kl. I c  - (opiekun p. A. Laskowska)

          Julia Kozłowska kl. I g  - (opiekun p. M. Pawlak)

          Katarzyna Kwiecińska kl.  III b - (opiekun p. A. Walczak)

          Wiktoria Piasecka kl.  I f - (opiekun p. H. Łoniewska)

           

          :)

           

          Międzyszkolny Konkurs Matematyczny

           

          II miejsce - Julia Marcinkowska kl. III d - (opiekun p. H. Łoniewska)

           

          :)

           

          Międzynarodowy Konkurs KANGUR MATEMATYCZNY

           

          Wyróżnienia

          Krzysztof Felisiak, klasa III d

          Alicja Kozik, klasa III d

          Julia Marcinkowska, klasa III d

          (opiekun p. H. Łoniewska)

           

          Zuzanna Gorzkiewicz, klasa III a

          Aleksandra Skibińska, klasa III a

          (opiekun p. M. Pęziak)

           

          :)

           

          Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny dla klas III

           

          I miejsce

          Alicja Kozik, klasa III d - (opiekun p. H. Łoniewska)

          Krzysztof Kozłowski, klasa III a - (opiekun p. M. Pęziak)

           

          Wyróżnienie

          Aleksandra Skibińska, klasa III a - (opiekun p. M. Pęziak)

           

          :)

           

          Międzyszkolny Konkurs Gramatyczny dla klas III

           

          I miejsce

          Martyna Trzcińska, klasa III d - (opiekun p. H. Łoniewska)

          II miejsce

          Aleksandra Skibińska, klasa III a - (opiekun p. M. Pęziak)

          III miejsce

          Krzysztof Kozłowski, klasa III a - (opiekun p. M. Pęziak)

           

          :)

           

          Międzyszkolny Konkurs "Życie i twórczość Astrid Lindgren"

           

          I miejsce - Witold Adamski kl. III d (opiekun p. H. Łoniewska)

          II miejsce  - Aleksandra Skibińska kl. III a (opiekun p. M. Pęziak)

          III miejsce - Szymon Czerwiński kl. III e (opiekun p. E. Sawicka)

           

          :)

           

          Międzyszkolny Konkurs Grafiki Komputerowej dla uczniów klas III

           

          I miejsce - Alicja Kozik kl. III d (opiekun p. T. Klupś)

          II miejsce  - Klaudia Karpińska kl. III d (opiekun p. T. Klupś)

          wyróżnienie

          Natalia Eichstaedt kl. III b (opiekun p. T. Klupś)

          Szymon Karczewski kl. III b (opiekun p. T. Klupś)

           

          :)

           

          Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny

           

          III miejsce - Anna Staszak kl. III b (opiekun p. A. Walczak-Ogielska)

          wyróżnienie - Alicja Kozik kl. III d (opiekun p. H. Łoniewska)

           

          :)

           

          Międzyszkolny Konkurs "Jestem bezpieczny na drodze"

           

          I miejsce

          drużyna w składzie

          Mikołaj Bartoszak kl. III b (opiekun p. A. Walczak-Ogielska)

          Norbert Kościński kl. III b (opiekun p. A. Walczak-Ogielska)

          Oliwier Lewicki kl. III d (opiekun p. H. Łoniewska)

           

          :)

           

          Międzyszkolny Konkurs Plastyczny

          "Najpiękniejszy stroik wielkanocny"

           

          I miejsceAntoni Żuk kl. I g (opiekun p. M. Pawlak)

          II miejsce - Szymon Czerwiński kl. III e (opiekun p. E. Sawicka)

           

          :)

           

           Konkurs Plastyczny zorganizowany przez Klub "Przydomek"

          "Wielkanocne pisanki"

           

          II miejsce - Wiktoria Mrówczyńska kl. III e (opiekun p. E. Sawicka)

           

          :)

           

           

          XII Międzyszkolny Konkurs Regionalny Inowrocław i Okolice

           

          II miejsce 

          Szymon Czerwiński kl. III e (opiekun p. E. Sawicka)

          Franciszek Głowacki kl. III b (p. A. Walczak-Ogielska)

          Alicja Kozik kl. III d (opiekun p. H. Łoniewska)

           

          :)

           

          Okręgowy Ogólnopolski Konkurs "Mój Las"

           

          II miejsceSzymon Czerwiński kl. III e (opiekun p. E. Sawicka)

          wyróżnienie - Mikołaj Mielcarek kl. III e (opiekun p. E.  Sawicka)

                   Jakub Kański kl. III e (opiekun p. E.  Sawicka)

           

          :)

           

          Konkurs "Laurka dla Babci i Dziadka"

          zorganizowany przez Młodzieżową Radę Miejską Inowrocławia

           

          I miejsceEmilia Welerowicz kl. I g (opiekun p. M. Pawlak)

          II miejsceSzymon Czerwiński kl. III e (opiekun p. E. Sawicka)

           

          :)

           

          Międzyszkolny Konkurs o tematyce antynikotynowej

           

          I miejsce - Miłosz Wojciechowski kl. II c (opiekun p. E.  Zinkiewicz)

          II miejsce - Amelia Karpinska kl. III e (opiekun p. E.  Sawicka)

          III miejsce - Karol Kubiak kl. II a (opiekun p. P. Raczkowska)

          III miejsce - Franciszek Szymandera kl. II g (opiekun p. D. Hopcia)

          wyróżnienie - Iga Bolewska kl. II g (opiekun p. D. Hopcia)

           

          :)

           

          Międzyszkolny Konkurs na lalkę szmaciankę "Pippi"

          zorganizowany przez Bibliotekę Miejską im. Jana Kasprowicza

           

          I miejsce - Szymon Czerwiński kl. III e (opiekun p. E.  Sawicka)

          III miejsce - Dorota Wasyk kl. III e (opiekun p. E.  Sawicka)

           

          :)

           

          Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny "Zrób coś ładnego prawie z niczego"

          I miejsce - Amelia Karpinska kl. III e (opiekun p. E.  Sawicka)

          II miejsce - Anna Staszak kl. III b (opiekun p. A.  Walczak - Ogielska)

          III miejsce - Mikołaj Bartoszak kl. III b (opiekun p. A.  Walczak - Ogielska)

          III miejsce - Wiktor Pabjańczyk kl. II g (opiekun p. D.  Hopcia)

          wyróżnienie - Szymon Czerwiński kl. III e (opiekun p. E.  Sawicka)

           

          :)

          Rok szkolny 2014/2015

           

          Inowrocławski Czar Dwóch Kółek
          zawody rowerowe dla dzieci szkół podstawowych

           

          III miejsce w kategorii dziewczynek klas II

          Amelia Karpinska kl. II e (opiekun p. E.  Sawicka)

           

          :)

           

          Międzyszkolny Konkurs "Omnibus"

           

          I miejsce

          Szymon Czerwiński kl. II e (opiekun p. E.  Sawicka)

          Alicja Kozik kl. II d (opiekun p. H. Łoniewska)

           

          :)

           

          Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"

          kategoria "Żaczek"

           

          wyróżnienie

          Julia Marcinkowska kl. II d (opiekun p. H. Łoniewska)

          Marta Owczarzak kl. II d (opiekun p. H. Łoniewska)

          Aleksandra Skibińska kl. II a (opiekun p. M. Pęziak)

          Dorota Wasyk kl. II e (opiekun p. E.  Sawicka)

           

          :)

           

          Międzyszkolny Konkurs Grafiki Komputerowej dla uczniów klas III

           

          II miejsce

          Michał Polak kl. III b (opiekun p. T. Klupś)

          Grzegorz Wesołowski kl. III a (opiekun p. T. Klupś)

          wyróżnienie

          Kamil Kłos kl. III b (opiekun p. T. Klupś)

           

          :)

           

          Międzyszkolny Konkurs "Inowrocław i okolice"

           

          III miejsce

          Aleksandra Nowak kl. III e (opiekun p. A. Laskowska)

          Olwier Kołodziejski kl. III e (opiekun p. A. Laskowska)

          Wojciech Dynia kl. III b (opiekun p. M. Pawlak)

           

          :)

           

          Międzyszkolny Konkurs Grafiki Komputerowej - Mistrzowie Painta
          "Sport to zdrowie
          "

           

          II miejsce - Julia Marcinkowska, kl.  kl. II d (opiekun p. H. Łoniewska)

          wyróżnienie - Alicja Wierzchowska, kl. I d (opiekun p. A. Kaczmarek)

           

          :)

           

          Międzyszkolny Konkurs Plastyczny na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową

           

          wyróżnienie - Nadia Grykałowska, kl. I d (opiekun p. W. Jarmuż)

           

          :)

           

          Miejski Konkurs Plastyczny "Anioł z przesłaniem"

           

          II miejsce - Julia Fortuna, kl. I a (opiekun p. P. Raczkowska)

          III miejsce - Mateusz Brytek - klasa III c (opiekun p. D. Hopcia)

          wyróżnienie - Dominik Lewandowski - klasa I a (opiekun p. P. Raczkowska)

                     Weronika Baranowska - klasa I f (opiekun p. E. Kordylas)

           

          :)

           

           

          Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Inowrocław Dawniej i Dziś"

           

          II miejsce - Amelia Karpinska, kl. II e (opiekun p. E. Sawicka)

                          Michał Maciejewski, kl. II e (opiekun p. E. Sawicka)

          III miejsce - Mikołasz Kujawa, kl. III b (opiekun p. M. Pawlak)

          wyróżnienia - Natan Lewicki, kl. II e (opiekun p. E. Sawicka)

                          Maria Kozłowska, kll. II e (opiekun p. E. Sawicka)

           

          :)

           

          Okręgowy Ogólnopolski Konkurs "Mój Las"

           

          II miejsceMaria Kozłowska, klasa II e (opiekun p. E. Sawicka)

          III miejsce - Amelia Karpinska, klasa II e (opiekun p. E. Sawicka)

          wyróżnienie - Mikołaj Mielcarek, klasa II e (opiekun p. E. Sawicka)

                              Wojciech Szczerbiński, klasa II e (opiekun p. E. Sawicka)

           

          :)

           

          Międzyszkolny Konkurs plastyczny "Pani Jesień i jej kolory"

           

          II miejsce

          Natan Lewicki, klasa II e

          ( opiekun p. E. Sawicka)

           

          wyróżnienia

          Jan Kozłowski, klasa II e

          Szymon Czerwiński, klasa II e

          (opiekun p. E. Sawicka)

           

          :)

           

          Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny
          "Zrób coś ładnego prawie z niczego"

           

          I miejsce

          Szymon Czerwiński, kl. II e

          Natan Lewicki, kl. II e ( opiekun p. E. Sawicka)

          Mikołaj Bartoszak, kl. II b (opiekun p. A. Walczak - Ogielska)

           

          II miejsce - Nikola Mrzygłód, kl. III a (opiekun p. K. Mazur)

          III miejsce - Maria Kozłowska, kl. II e (opiekun p. E. Sawicka)

                             Bartosz Marczewski, kl. II e (opiekun p. E. Sawicka)

          wyróżnienia - Olga Siemianowska, kl. II e (opiekun p. E. Sawicka)

                     Dorota Wasyk, kl. II e (opiekun p. E. Sawicka)

                    Jakub Kański, kl. II e (opiekun p. E. Sawicka)

                            Marta Owczarzak, kl. II d (opiekun p. H. Łoniewska)

                            Aleksandra Skibińska, kl. II a (opiekun p. M. Pęziak)

           

          :)

           

          Międzyszkolny Konkurs Plastyczny

          Twórczość Marii Konopnickiej - słowem i pędzlem malowane

           

          I miejsce

          Mikołaj Bartoszak, kl. II b

          (opiekun p. A. Walczak-Ogielska)

           

          III miejsce

          Anna Staszak, kl. II b

          (opiekun p. A. Walczak - Ogielska)

           

          Wyróżnienie

          Łukasz Młodzianowski, klas II e
          (opiekun p. E. Sawicka)

           

          :)

           

          Międzyszkolny Konkurs plastyczny

          Halloweenowe zwierzątka

           

          III miejsce

          Natalia Pasiecka, kl. II e (opiekun p. E.Sawicka)

           

          Wyróżnienia

          Jan Kozłowski, klas II e

          Mikołaj Mielcarek, klas II e

          (opiekun p. E. Sawicka)

           

          :)

           

          Rok szkolny 2013/2014

           

           

          Międzyszkolny Konkurs Matematyczny klas III

           

          I miejsce - Zuzanna Mikołajczak kl. III d (opiekun p. A. Kaczmarek)

           

          :)

           

          Konkurs plastyczny "Świat malowany kolorami wiosny"

           

          I miejsce - Amelia Nowak kl. III d (opiekun p. A. Kaczmarek)

           

          :)

           

          Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"

           

          wyróżnienie

          Zuzanny Mikołajczak kl. III d

          Wiktoria Walter kl. III d

          (opiekun p. A. Kaczmarek)

           

          :)

           

          Konkurs Literacki "Życie i twórczość Grzegorza Kasdepke"

           

          Anastazja Sławinowska kl. III d (opiekun p. A. Kaczmarek)

           

          :)

           

          "Inowrocławski czar dwóch kółek" - zawody rowerowe dla dzieci szkół podstawowych

           

          III miejsce w kategorii chłopców klas I

          Jakub Kański kl. I e (opiekun p. E. Sawicka)

           

          :)

           

          Konkurs Plastyczny "Inowrocławski czar dwóch kółek"

           

          I miejsce - Jakub Kański kl. I e (opiekun p. E. Sawicka)

           

          :)

           

          Międzyszkolny Konkurs Gramatyczny

           

          III miejsce - Szymon Maciejewski kl. III a (opiekun p. K. Pilarska)

                      Maja Boryna kl. III d (opiekun p. A. Kaczmarek)

           

          :)

           

          Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

           

          II miejsce - Julia Kuberska kl. III d (opiekun p. A. Kaczmarek)

           

          :)

           

          Miejski Konkurs Plastyczny "Ja w Unii Europejskiej"

           

          III miejsce - Julia Woźniak kl. III a (opiekun p. K. Pilarska)

          wyróżnienie - Aleksandra Gołębiewska kl. II c  (opiekun D. Hopcia)

                Natalia Wójcik kl. II c  (opiekun D. Hopcia)

           

          :)

           

          Międzyszkolny Konkurs Grafiki Komputerowej dla klas III

           

          wyróżnienie - Wiktor Jaskrowski kl. III d  (opiekun T. Klupś)

           

          :)

           

          Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Kartka wielkanocna"

           

          III miejsce w kategorii klas I - Maria Kozłowska kl. I e (opiekun p. E. Sawicka)

           

          :)

           

          Międzyszkolny Konkurs "Jestem bezpieczny na drodze"

           

          I miejsce - Dawid Kołodyński kl. III e (opiekun p. E. Kordylas)

                         Dawid Jarosławski kl. III a (opiekun p. K. Pilarska)

                           Kamil Faryński kl. III c (opiekun p. E. Zinkiewicz)

           

          :)

           

          Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Wiersze trudne niesłychanie"

           

          I miejsce - Szymon Maciejewski kl. III a (opiekun p. K. Pilarska)

          III miejsce - Zuzanna Kwieciak kl. II c (opiekun p. D. Hopcia)

           

          :)

           

          Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej "Europa naszym wspólnym domem"

          organizowany przez SP - 10

           

          I miejsce - Maria Pawłowska kl. III a (opiekun p. K. Pilarska)

                             Marcel Wiśniewski kl. III d (opiekun p. A. Kaczmarek)

           

          :)

           

          Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny dla klas III ORTOFRAJDA

           

          I miejsce - Martyna Słomianna kl. III c (opiekun p. E. Zinkiewicz)

          II miejsce - Marcel Wiśniewski kl. III d (opiekun p. A. Kaczmarek)

          III miejsce - Szymon Maciejewski kl. III a (opiekun p. K. Pilarska)

          wyróżnienie - Maria Pawłowska kl. III a (opiekun p. K. Pilarska)

           

          :)

           

          Międzyszkolny Konkurs "INOWROCŁAW I OKOLICE"

           

          wyróżnienie

          Martyna Słomianna kl. III c (opiekun p. E. Zinkiewicz)

          Kacper Kuchcik kl. III c (opiekun p. E. Zinkiewicz)

          Dominik Pawlak kl. III d (opiekun p. A. Kaczmarek)

           

          :)

           

          Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Uroki Starego Inowrocławia"

           

          I miejsce - Szymon Konieczny kl. II b (opiekun p. M. Pawlak)

          III miejsce - Julia Podjacka kl. II b (opiekun p. M. Pawlak)

                                     Aleksandra Maciejewska kl. II b (opiekun p. M. Pawlak)

           

          :)

           

          Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Stop nikotynie"

           

          II miejsce - Wiktor Fielek kl. III d (opiekun p. A. Kaczmarek)

           

          :)

           

          Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Reaguj na przemoc"

           

          III miejsce - Mikołaj Żuchowski kl. II a (opiekun p. K. Mazur)

           

          :)

           

           Konkurs Plastyczny organizowany przez WBK

           

          I miejsce

          Julia Woźniak III a

          Antoni Latos kl. III a

          Natalia Wargoś kl. III a

          Aleksandra Gapińska kl. III a

          (opiekun p. K. Pilarska)

           

          :)

           

          Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Integracja w oczach dziecka"

           

          I miejsce - Marcel Cichy kl. III b (opiekun p. L. Bujak)

           

          :)

           

          Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Zrób coś ładnego prawie z niczego"

           

          I miejsce - Marcel Dolata kl. II c (opiekun p. D. Hopcia)

                                 Oliwia Sypniewska kl. III c (opiekun p. E. Zinkiewicz)

          II miejsce - Marcel Cichy kl. III b (opiekun p. L. Bujak)

                                    Patrycja Zbijewska kl. III c (opiekun p. E. Zinkiewicz)

                               Kamil Faryński kl. III c (opiekun p. E. Zinkiewicz)

                                Kacper Kuchcik kl. III c (opiekun p. E. Zinkiewicz)

                     III miejsce - Wiktor Wachowiak kl. III c (opiekun p. E. Zinkiewicz)

                                Marcel Sosnowski kl. II c (opiekun p. D. Hopcia)

                               Natalia Wargoś kl. II a (opiekun p. K. Pilarska)

                             Natalia Wójcik kl. II c (opiekun p. D. Hopcia)

                             Jakub Simiński kl. II c (opiekun p. D. Hopcia)

                                 Hubert Kozłowski kl. III b (opiekun p. L. Bujak)

           

          :)

           

          Konkurs Plastyczny "Inni, a jednak tacy sami"

           

          II miejsce - Wiktoria Witkowska kl. III c (opiekun p. E. Zinkiewicz)

           

          :)

           

           

          Okręgowy Ogólnoposki Konkurs MÓJ LAS

           

          II miejsce - Wojciech Szczerbiński kl. I e (opiekun p. E. Sawicka)

          Nagroda dodatkowa - Natalia Pasiecka, kl. I e (opiekun p. E. Sawicka)

           

           

          :)

           

          Międzyszkolny Konkurs Mistrzowie Painta "W krainie bajek i baśni"

           

          I miejsce - Anna Staszak kl. I b  (opiekun A. Walczak - Ogielska)

                 III miejsce - Amelia Mrozińska I a (opiekun M. Pęziak)   

           

          :)

           

          Wakacyjne wspomnienia

          konkurs plastyczny zorganizowany przez Klub Przydomek

           

          I miejsce - Jakub Świerszczyński kl. II a (opiekun p. K. Mazur)

          II miejsce - Natan Lewicki kl. I e (opiekun p. E. Sawicka)

          III miejsce - Aleksandra Wieczorek kl. II a (opiekun p. K. Mazur)

           

          :)

           

             Inowrocławski czar dwóch kółek

          zawody rowerowe dla dzieci szkół podstawowych

           

          I miejsce

          w kategorii chłopców klas I

          Jakub Kański kl. I e (opiekun p. E. Sawicka)

           

          I miejsce

          w kategorii dziewczynek klasa II

          Julia Rakowska kl. II a (opiekun p. K. Mazur)

           

          II miejsce

          w kategorii dziewczynek klas I

          Natalia Pasiecka kl. I e (opiekun p. E. Sawicka)

           

          :)

           

           

          Rok Szkolny 2012/2013

           

           

          Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla klas III

           

          I miejsce - Julia Domagała kl. III d (opiekun p. H. Łoniewska)

                      Paweł Skonieczny kl. III a (opiekun p. M. Pęziak)

                                 Martyna Warda kl. III b (opiekum  A. Walczak - Ogielska)

          III miejsce - Mateusz Kmuk kl. III d (opiekun p. H. Łoniewska)

                              Mateusz Wesołek kl. III d (opiekun p. H. Łoniewska)

           

          :)

           

          Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny dla klas III

           

          I miejsce - Szymon Fabich kl. III b (opiekum  A. Walczak - Ogielska)

          II miejsce - Juliusz Kubiak kl. III d (opiekun p. H. Łoniewska)

          III miejsce - Julia Domagała kl. III d (opiekun p. H. Łoniewska)

                           Kacper Kowalski kl. III d (opiekun p. H. Łoniewska)

           

          :)

           

          Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

          "Julian Tuwim moim poetą"

           

          I miejsce - Zuzanna Kwieciak kl. I c (opiekun p. D. Hopcia)

           

          :)

           

          Międzyszkolny Konkurs Małych Form Teatralnych

          w Języku Angielskim dla klas I - III

          "THE LITTLE STAGE"

           

          II miejsce w kategorii przedstawienie teatralne

          w kategorii mała forma sceniczna

          II miejsce  - Oliwia Konieczka kl. III f

                        Eliza Krzewina kl. III f

                     Agata Kijak kl. III b

           

          :)

           

          Międzyszkolny Konkurs Grafiki Komputerowej dla klas III

           

          III miejsce - Martyna Krawczyk kl. III d  (opiekun T. Klupś)

                     Wiktor Tschurl kl. III d (opiekun T. Klupś)

                      Jakub Dreśliński kl. III e (opiekun T. Klupś)

           

          :)

           

          Międzyszkolny Konkurs Plastyczny

          "Najpiękniejszy stroik wielkanocny"

           

          III miejsce - Julia Wilińska kl. II a  (opiekun K. Pilarska)

           

          :)

           

          Międzyszkolny Konkurs "INOWROCŁAW I OKOLICE"

           

          wyróżnienie

          dla drużyny w składzie:

          Wiktor Tschurl kl. III d (opiekun p. H. Łoniewska)

          Adrianna Szlendak kl. III d (opiekun p. H. Łoniewska)

          Igor Sękowski kl. III f (opiekun p. M. Burnat)

           

          :)

           

          II edycja

          Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznegoe ORTOFRAJDA

           

          I miejsce - Szymon Fabich kl. III d (opiekum  A. Walczak - Ogielska)

          II miejsce - Julia Tadych kl. III a (opiekun p. M. Pęziak)

          IV miejsce - Marta Lipińska kl. III b (opiekun p. A. Walczak - Ogielska)

                Kacper Kowalski kl. III d (opiekun p. H. Łoniewska)

           

          :)

           

          Konkurs wiedzy o Unii Europejskiej

          "Europa naszym wspólnym domem"

           

          I miejsce - Juliusz Kubiak kl. III d (opiekun p. H. Łoniewska)

          III miejsce - Igor Kozłowski, kl. III c (opiekun p. A. Seweryńska)

           

          :)

           

          Okręgowy Ogólnoposki Konkurs MÓJ LAS

          "Czy mogę powiedzieć - jestem przyjacielem lasu"

           

          II miejsce

          Dawid Żurek kl. III e

          Wiktor Mackiewicz kl. III e

          (opiekun p. E. Sawicka)

           

          :)

           

          Międzyszkolny Konkurs Plastyczny  "WESOŁA ORTOGRAFIA"

           

           

          wyróżnienie - Malwina Górecka kl. III d (opiekun p. E. Klimaszewska)

           

          :)

           

          Turniej Sportowy MALUCHOLADA

           

          IV miejsce

          reprezentacja klas III

          (opiekun p. M. Burnat i p. E. Sawicka, p. A. Mazurkiewicz)

           

          :)

           

          Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Uroki Starego Inowrocławia"

           

          III miejsce

          Julia Podjacka kl. I b (opiekun p. M. Pawlak)

          Kacper Sosnowski kl. I c (opiekun p. D. Hopcia)

           

          :)

           

          Międzyszkolny Konkurs Grafiki Komputerowej "Zwierzęta wokół nas"

           

          I miejsce

          Marcelina Barawąs kl. I c (opiekun p. D. Hopcia)

          Natalia Kruszelnicka, kl. II d ( opiekun p. A. Kaczmarek)

           Julia Mrozińska, kl. III a (opiekun p. M. Pęziak)

           

          :)

           

          Międzyszkolny Konkurs na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową

           

          I miejsce - Zuzanna Mikołajczak kl. II d (opiekun ks. Czarniecki)

          wyróżnienie - Cezary Stępień kl. III a (opiekun p. W. Jarmuż)

           

          :)

           

          Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Kartka Bożonarodzeniowa"

           

          II miejsce - Wiktoria Witkowska kl. II c (opiekun p. E. Zinkiewicz)

          III miejsce - Marcel Cichy kl. II b (opiekun p. L. Bujak)

          wyróżnienie - Olaf Grykałowski kl. III b (opiekun p. A. Walczak - Ogielska)

           

          :)

           

          Międzyszkolny Konkurs dla uczniów klas 0 - 3

          "Twórczość Plastyczna Zainspirowana Literaturą Doroty Gellner"

           

          I miejsce -  Katarzyna Kwiatkowska kl. II a (opiekun K. Pilarska)

           

          :)

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa Nr 11 w Inowrocławiu
      • sp11ino@poczta.onet.pl
      • 52 3575683
      • Szkoła Podstawowa Nr 11 w Inowrocławiu, ul. Sobieskiego 5/7
  • Galeria zdjęć

    • Warsztaty plastyczne - 13 października 2018 r.
    • Dzień Edukacji Narodowej
    • Dzień Bambosza - 10 października 2018 r.
    • Pasowanie na ucznia - 3 października 2018 r.
    • "Szkolne Przygody Gangu Słodziaków" - konkurs edukacyjny
    • Dzień Chlopaka - dyskoteka
    • Ogólnopolski Dzień GŁośnego Czytania
    • Międzynarodowy Dzień Kropki - 14 września 2018 r.
    • NARODOWE CZYTANIE - 8 września 2018 r.
    • Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019
    • Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 dla klas i -III
    • Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018 dla klas IV -VII