• Regulamin SKO

• REGULAMIN SKO

1.Do SKO może należeć każdy chętny uczeń naszej szkoły.

2. Uczeń staje się członkiem SKO w chwili dokonania pierwszej wpłaty.

3. Dowodem przynależności do SKO jest książeczka SKO otrzymana od opiekuna.

4. Opiekunem SKO jest p. Henryka Łoniewska

5. Na książeczkę można wpłacić każdą kwotę pieniędzy, nie mniej jednak niż 1 zł.

6. Wpłat uczniowie dokonują u nauczycieli wychowawców.

7.Każdy ma obowiązek pilnować swojej książeczki i dbać o jej estetyczny wygląd.

8. W razie zgubienia książeczki SKO uczeń musi zgłosić się do wychowawcy, który na podstawie karty wpłat i wypłat wystawi nową książeczkę SKO z napisem duplikat.

9.Szkolny opiekun SKO przyjmuje oszczędności od wychowawców klas i wpłaca je do PKO BP SA, na książeczkę oszczędnościową.

10. Opiekun SKO prowadzi dokumentację w księdze kasowej oraz na kartach wpłat i wypłat poszczególnych klas.

11. Uczeń ma prawo do wypłacania pieniędzy ze swojej książeczki za zgodą rodziców.

12. O terminie wypłaty musi poinformować opiekuna SKO przynajmniej dwa dni wcześniej.

13. Wpłat i wypłat z książeczki może dokonywać tylko właściciel książeczki lub jego rodzic.

14. Wypłaty oszczędności z książeczek SKO na koniec roku szkolnego dokonywane będą tylko do 10 czerwca.

15. Odsetki od oszczędności i pieniądze wypracowane przez członków SKO będą przeznaczone na nagrody rzeczowe dla najlepiej oszczędzających oraz dla zwycięzców konkursów.

• Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 dla klas i -III
    • Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018 dla klas IV -VII
    • Gala wręczeni anagród eTwinnin "Nasz projekt eTwinning 2018" - Warszawa, 13-15 czerwca 2018 r.
    • Kl. IV d -  nagroda w konkursie
    • Piknik rodzinny "U króla Batorego"
    • "Jak nie czytam, jak czytam" - 8 czerwca
    • Dzień Dziecka - 30.05.2018 r.
    • Konkurs "Korowód bajkowych postaci" - 29 maja 2018 r.
    • Matematyka Bez Granic - wręczenie nagród
    • XII Międzyszkolny Konkurs Gramatyczny