• Regulamin SKO

• REGULAMIN SKO

1.Do SKO może należeć każdy chętny uczeń naszej szkoły.

2. Uczeń staje się członkiem SKO w chwili dokonania pierwszej wpłaty.

3. Dowodem przynależności do SKO jest książeczka SKO otrzymana od opiekuna.

4. Opiekunem SKO jest p. Henryka Łoniewska

5. Na książeczkę można wpłacić każdą kwotę pieniędzy, nie mniej jednak niż 1 zł.

6. Wpłat uczniowie dokonują u nauczycieli wychowawców.

7.Każdy ma obowiązek pilnować swojej książeczki i dbać o jej estetyczny wygląd.

8. W razie zgubienia książeczki SKO uczeń musi zgłosić się do wychowawcy, który na podstawie karty wpłat i wypłat wystawi nową książeczkę SKO z napisem duplikat.

9.Szkolny opiekun SKO przyjmuje oszczędności od wychowawców klas i wpłaca je do PKO BP SA, na książeczkę oszczędnościową.

10. Opiekun SKO prowadzi dokumentację w księdze kasowej oraz na kartach wpłat i wypłat poszczególnych klas.

11. Uczeń ma prawo do wypłacania pieniędzy ze swojej książeczki za zgodą rodziców.

12. O terminie wypłaty musi poinformować opiekuna SKO przynajmniej dwa dni wcześniej.

13. Wpłat i wypłat z książeczki może dokonywać tylko właściciel książeczki lub jego rodzic.

14. Wypłaty oszczędności z książeczek SKO na koniec roku szkolnego dokonywane będą tylko do 10 czerwca.

15. Odsetki od oszczędności i pieniądze wypracowane przez członków SKO będą przeznaczone na nagrody rzeczowe dla najlepiej oszczędzających oraz dla zwycięzców konkursów.

• Spotkanie autorskie z Agnieszką Frączek - 7 grudnia 2018 r.
    • VI Wielobój Akrobatyczno - Sprawnościowy  - 29 listopada 2018 r.
    • Andrzejki - 29 listopada 2018 r.
    • Światowy Dzień Tolerancji
    • Tydzień dla Niepodległej
    • Malucholada - 7 listopada 2018 r.
    • Apel z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodleglości
    • Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa
    • Miedzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych
    • Festiwal dyni
    • Mini PlayBack Show, Mam Talent - 25 października 2018 r.