• Ślubowanie klas pierwszych

• ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

W październiku w naszej szkole odbywa się uroczystość ślubowania i pasowania na uczniów dzieci klas I .

W uroczystości biorą udział uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawcami, dyrektor szkoły mgr Ryszard Klimaszewski, wicedyrektorki mgr Małgorzata Pawlak i mgr Ewa Winiarska, przedstawiciele Rady Rodziców.

Po odśpiewaniu hymnu państwowego następuje część oficjalna uroczystości. W niezwykle podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym uczniowie klas pierwszych ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawić radość rodzicom, i nauczycielom. Po złożeniu ślubowania dyrekcja szkoły dokonuje symbolicznego pasowania na ucznia, dotykając ołówkiem, jak czrodziejską różdżką, ramion dzieci. Od tej chwili stają się oni nowymi członkami naszej wielkiej szkolnej rodziny!

Pan dyrektor składa życzenia wielu sukcesów w nauce wszystkim uczniom. Potem uczniowie otrzymują pamiątkowe dyplomy.
          Na zakonczenie uroczystości odbywa się część artystyczna w wykonaniu uczniów
          klas starszych.

Pierwszakom życzymy wielu sukcesów w murach naszej szkoły!

• II Szkolny Konkurs Pięknego Czytania
    • RAJD PIESZY Z OKAZJI POWITANIA WIOSNY „MARZANNA ” - 24 marca 2018 r.
    • KIERMASZ WIELKANOCNY - 26, 27 MARCA 2018 R.
    • Powitanie wiosny
    • Powitanie wiosny - klasy I-III
    • Konkurs zdobienia pisanek
    • PASOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW NA CZYTELNIKÓW NASZEJ BIBLIOTEKI - 1-2 MARCA 2018 R.
    • Walentynki
    • Drzwi otwarte dla rodziców i przyszłych pierwszoklasistów - 6 luty
    • Warsztaty plastyczne "Bohaterowie naszych bajek" - luty 2018 r.
    • Dzień Patrona Szkoły - 22 grudnia 2017 r.
    • Międzyszkolny Konkurs Plastyczny Szopka Bożonarodzeniowa - grudzień 2017 r.