• Ślubowanie klas pierwszych

• ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

W październiku w naszej szkole odbywa się uroczystość ślubowania i pasowania na uczniów dzieci klas I .

W uroczystości biorą udział uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawcami, dyrektor szkoły mgr Ryszard Klimaszewski, wicedyrektorki mgr Małgorzata Pawlak i mgr Ewa Winiarska, przedstawiciele Rady Rodziców.

Po odśpiewaniu hymnu państwowego następuje część oficjalna uroczystości. W niezwykle podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym uczniowie klas pierwszych ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawić radość rodzicom, i nauczycielom. Po złożeniu ślubowania dyrekcja szkoły dokonuje symbolicznego pasowania na ucznia, dotykając ołówkiem, jak czrodziejską różdżką, ramion dzieci. Od tej chwili stają się oni nowymi członkami naszej wielkiej szkolnej rodziny!

Pan dyrektor składa życzenia wielu sukcesów w nauce wszystkim uczniom. Potem uczniowie otrzymują pamiątkowe dyplomy.
          Na zakonczenie uroczystości odbywa się część artystyczna w wykonaniu uczniów
          klas starszych.

Pierwszakom życzymy wielu sukcesów w murach naszej szkoły!

• Warsztaty plastyczne - 13 października 2018 r.
    • Dzień Edukacji Narodowej
    • Dzień Bambosza - 10 października 2018 r.
    • Pasowanie na ucznia - 3 października 2018 r.
    • "Szkolne Przygody Gangu Słodziaków" - konkurs edukacyjny
    • Dzień Chlopaka - dyskoteka
    • Ogólnopolski Dzień GŁośnego Czytania
    • Międzynarodowy Dzień Kropki - 14 września 2018 r.
    • NARODOWE CZYTANIE - 8 września 2018 r.
    • Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019
    • Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 dla klas i -III