• Rada Rodziców

• Ważną rolę w realizacji zadań wychowawczych, opiekuńczych i dydaktycznych szkoły pełni Rada Rodziców. Została ona powołana w celu ułatwienia szkole współpracy z rodzicami, udzielania pomocy w realizacji zadań wychowawczo - opiekuńczych i współdziałania w podnoszeniu wyników pracy dydaktycznej.

Na zebraniu organizacyjnym Rada dokonuje wyboru Prezydium i opracowuje plan działania na dany rok szkolny, przygotowuje plan finansowo - gospodarczy oraz wytyczne do pracy Rad Klasowych. Członkowie Prezydium i przedstawiciele poszczególnych klas spotykaja się w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca. Zebrania wszystkich członków Rady odbywają się w miarę potrzeb, nie rzadziej jednak niż dwa razy w roku.

Współpraca z rodzicami zawsze układała się bardzo dobrze. To Rada Rodziców ufundowała
          w 1970 roku sztandar dla szkoły, a dwa lata później, wspólnie z Inowrocławskimi Kopalniami Soli - sztandar harcerski. Współpracując z Zakładem Opiekuńczym, wykonała gabloty do przechowywania sztandarów, gabloty na pomoce naukowe, nadzorowała bieżące remonty budynku, wyposażyła klasopracownie.

Rada współorganizuje różne imprezy dla uczniów: festyny z okazji Dnia Dziecka, zabawy karnawałowe, finansuje zakup książek do biblioteki i nagród książkowych dla uczniów, pomocy dydaktycznych.

• II Szkolny Konkurs Pięknego Czytania
    • RAJD PIESZY Z OKAZJI POWITANIA WIOSNY „MARZANNA ” - 24 marca 2018 r.
    • KIERMASZ WIELKANOCNY - 26, 27 MARCA 2018 R.
    • Powitanie wiosny
    • Powitanie wiosny - klasy I-III
    • Konkurs zdobienia pisanek
    • PASOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW NA CZYTELNIKÓW NASZEJ BIBLIOTEKI - 1-2 MARCA 2018 R.
    • Walentynki
    • Drzwi otwarte dla rodziców i przyszłych pierwszoklasistów - 6 luty
    • Warsztaty plastyczne "Bohaterowie naszych bajek" - luty 2018 r.
    • Dzień Patrona Szkoły - 22 grudnia 2017 r.
    • Międzyszkolny Konkurs Plastyczny Szopka Bożonarodzeniowa - grudzień 2017 r.