• Rada Rodziców

• Ważną rolę w realizacji zadań wychowawczych, opiekuńczych i dydaktycznych szkoły pełni Rada Rodziców. Została ona powołana w celu ułatwienia szkole współpracy z rodzicami, udzielania pomocy w realizacji zadań wychowawczo - opiekuńczych i współdziałania w podnoszeniu wyników pracy dydaktycznej.

Na zebraniu organizacyjnym Rada dokonuje wyboru Prezydium i opracowuje plan działania na dany rok szkolny, przygotowuje plan finansowo - gospodarczy oraz wytyczne do pracy Rad Klasowych. Członkowie Prezydium i przedstawiciele poszczególnych klas spotykaja się w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca. Zebrania wszystkich członków Rady odbywają się w miarę potrzeb, nie rzadziej jednak niż dwa razy w roku.

Współpraca z rodzicami zawsze układała się bardzo dobrze. To Rada Rodziców ufundowała
          w 1970 roku sztandar dla szkoły, a dwa lata później, wspólnie z Inowrocławskimi Kopalniami Soli - sztandar harcerski. Współpracując z Zakładem Opiekuńczym, wykonała gabloty do przechowywania sztandarów, gabloty na pomoce naukowe, nadzorowała bieżące remonty budynku, wyposażyła klasopracownie.

Rada współorganizuje różne imprezy dla uczniów: festyny z okazji Dnia Dziecka, zabawy karnawałowe, finansuje zakup książek do biblioteki i nagród książkowych dla uczniów, pomocy dydaktycznych.

• Warsztaty plastyczne - 13 października 2018 r.
    • Dzień Edukacji Narodowej
    • Dzień Bambosza - 10 października 2018 r.
    • Pasowanie na ucznia - 3 października 2018 r.
    • "Szkolne Przygody Gangu Słodziaków" - konkurs edukacyjny
    • Dzień Chlopaka - dyskoteka
    • Ogólnopolski Dzień GŁośnego Czytania
    • Międzynarodowy Dzień Kropki - 14 września 2018 r.
    • NARODOWE CZYTANIE - 8 września 2018 r.
    • Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019
    • Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 dla klas i -III