• Erasmus

• Szkoła Podstawowa w latach szkolnych 2014 - 2016 będzie realizowała projekt "Per aspera ad astra - wszechstronnie, twórczo i przyjaźnie ku przyszłości" w ramach akcji KA1.

Projekty realizowane w ramach akcji KA1 „Mobilność kadry edukacji szkolnej” w obszarze edukacji szkolnej mają na celu poprawę jakości pracy placówki oświatowej osiąganą przez udział jej pracowników w mobilnościach zagranicznych takich jak kursy i szkolenia, w trakcie których podnoszą oni własne kompetencje zawodowe.

Pracownicy szkoły mają możliwość poznawania nowoczesnych i innowacyjnych metod nauczania oraz zarządzania placówką oświatową co pozwoli osiągnięcie głównego celu projektu jakim jest poprawa jakości pracy placówki w określonych przez nią obszarach wymagających zmian oraz pogłębienie współpracy międzynarodowej.
          Nauczyciele Jedenastki wezmą udział w szkoleniach w Irlandii, Portugalii, Finlandii, Hiszpanii i na Malcie.

English_Matters.pdf

Portugalia.pdf

TALKING_TO_PEOPLE.pdf

MALTA.pdf

Benchmarking_course_w_Helsinkach_odbyl_sie_od_10_do_14_kwietnia_2016.pdf

• Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 dla klas i -III
    • Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018 dla klas IV -VII
    • Gala wręczeni anagród eTwinnin "Nasz projekt eTwinning 2018" - Warszawa, 13-15 czerwca 2018 r.
    • Kl. IV d -  nagroda w konkursie
    • Piknik rodzinny "U króla Batorego"
    • "Jak nie czytam, jak czytam" - 8 czerwca
    • Dzień Dziecka - 30.05.2018 r.
    • Konkurs "Korowód bajkowych postaci" - 29 maja 2018 r.
    • Matematyka Bez Granic - wręczenie nagród
    • XII Międzyszkolny Konkurs Gramatyczny