• Erasmus

• Szkoła Podstawowa w latach szkolnych 2014 - 2016 będzie realizowała projekt "Per aspera ad astra - wszechstronnie, twórczo i przyjaźnie ku przyszłości" w ramach akcji KA1.

Projekty realizowane w ramach akcji KA1 „Mobilność kadry edukacji szkolnej” w obszarze edukacji szkolnej mają na celu poprawę jakości pracy placówki oświatowej osiąganą przez udział jej pracowników w mobilnościach zagranicznych takich jak kursy i szkolenia, w trakcie których podnoszą oni własne kompetencje zawodowe.

Pracownicy szkoły mają możliwość poznawania nowoczesnych i innowacyjnych metod nauczania oraz zarządzania placówką oświatową co pozwoli osiągnięcie głównego celu projektu jakim jest poprawa jakości pracy placówki w określonych przez nią obszarach wymagających zmian oraz pogłębienie współpracy międzynarodowej.
          Nauczyciele Jedenastki wezmą udział w szkoleniach w Irlandii, Portugalii, Finlandii, Hiszpanii i na Malcie.

English_Matters.pdf

Portugalia.pdf

TALKING_TO_PEOPLE.pdf

MALTA.pdf

Benchmarking_course_w_Helsinkach_odbyl_sie_od_10_do_14_kwietnia_2016.pdf

• II Szkolny Konkurs Pięknego Czytania
    • RAJD PIESZY Z OKAZJI POWITANIA WIOSNY „MARZANNA ” - 24 marca 2018 r.
    • KIERMASZ WIELKANOCNY - 26, 27 MARCA 2018 R.
    • Powitanie wiosny
    • Powitanie wiosny - klasy I-III
    • Konkurs zdobienia pisanek
    • PASOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW NA CZYTELNIKÓW NASZEJ BIBLIOTEKI - 1-2 MARCA 2018 R.
    • Walentynki
    • Drzwi otwarte dla rodziców i przyszłych pierwszoklasistów - 6 luty
    • Warsztaty plastyczne "Bohaterowie naszych bajek" - luty 2018 r.
    • Dzień Patrona Szkoły - 22 grudnia 2017 r.
    • Międzyszkolny Konkurs Plastyczny Szopka Bożonarodzeniowa - grudzień 2017 r.