• Erasmus

• Szkoła Podstawowa w latach szkolnych 2014 - 2016 będzie realizowała projekt "Per aspera ad astra - wszechstronnie, twórczo i przyjaźnie ku przyszłości" w ramach akcji KA1.

Projekty realizowane w ramach akcji KA1 „Mobilność kadry edukacji szkolnej” w obszarze edukacji szkolnej mają na celu poprawę jakości pracy placówki oświatowej osiąganą przez udział jej pracowników w mobilnościach zagranicznych takich jak kursy i szkolenia, w trakcie których podnoszą oni własne kompetencje zawodowe.

Pracownicy szkoły mają możliwość poznawania nowoczesnych i innowacyjnych metod nauczania oraz zarządzania placówką oświatową co pozwoli osiągnięcie głównego celu projektu jakim jest poprawa jakości pracy placówki w określonych przez nią obszarach wymagających zmian oraz pogłębienie współpracy międzynarodowej.
          Nauczyciele Jedenastki wezmą udział w szkoleniach w Irlandii, Portugalii, Finlandii, Hiszpanii i na Malcie.

English_Matters.pdf

Portugalia.pdf

TALKING_TO_PEOPLE.pdf

MALTA.pdf

Benchmarking_course_w_Helsinkach_odbyl_sie_od_10_do_14_kwietnia_2016.pdf

• Warsztaty plastyczne - 13 października 2018 r.
    • Dzień Edukacji Narodowej
    • Dzień Bambosza - 10 października 2018 r.
    • Pasowanie na ucznia - 3 października 2018 r.
    • "Szkolne Przygody Gangu Słodziaków" - konkurs edukacyjny
    • Dzień Chlopaka - dyskoteka
    • Ogólnopolski Dzień GŁośnego Czytania
    • Międzynarodowy Dzień Kropki - 14 września 2018 r.
    • NARODOWE CZYTANIE - 8 września 2018 r.
    • Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019
    • Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 dla klas i -III