Nawigacja

Lista nauczycieli

E-mail
 
 
Agnieszka Brodacka - religia
 
 
Małgorzata Burnat - edukacja wczesnoszkolna Wychowawca: 3d
 
 
Beata Burzyńska - wychowanie fizyczne
 
 
Rafał Cieślak - wychowanie fizyczne
 
 
Magdalena Czekajewska - Wojciechowska - wychowanie fizyczne
 
 
Izabela Dąbrowska - wychowawca świetlicy
 
 
ks. Michał  Drzewiecki - religia
 
 
Anna Gasiuk - Nowakowska - język polski Wychowawca: 5b
 
 
Małgorzata Gralik - Powałka - muzyka
 
 
Katarzyna Grzesikowska - technika, informatyka Wychowawca: 4g
 
 
Danuta Hopcia - edukacja wczesnoszkolna Wychowawca: 1c
 
 
Barbara  Janczurewicz - język polski Wychowawca: 4d
 
 
Dorota Janiszewska - wychowawca świetlicy
 
 
Wioletta Jarmuż - religia
 
 
Alicja Kaczmarek - edukacja wczesnoszkolna Wychowawca: 1a
 
 
Arleta Kawałek - matematyka Wychowawca: 5d
 
 
Ewa Klimaszewska - plastyka Wychowawca: 6b
 
 
Ryszard Klimaszewski - dyrektor szkoły - geografia, przyroda
 
 
Teresa Klupś - bibliotekarz
 
 
Ilona  Konieczka - język angielski Wychowawca: 5a
Foto Ewa  Kordylas - edukacja wczesnoszkolna Wychowawca: 3e
 
 
Marcin Kuls - wychowanie fizyczne
 
 
Agnieszka Laskowska - edukacja wczesnoszkolna Wychowawca: 3c
 
 
Krystyna  Ładoń - matematyka Wychowawca: 4b
Foto Henryka Łoniewska - edukacja wczesnoszkolna Wychowawca: 3f
 
 
Sławomir Malicki - język angielski
 
 
Małgorzata Markiewicz - język polski
 
 
Katarzyna Matuszak - biologia
 
 
Katarzyna  Mazur - edukacja wczesnoszkolna Wychowawca: 1b
 
 
Aleksandra Mazurkiewicz - wychowanie fizyczne
 
 
Rafał Mazurkiewicz - wychowanie fizyczne Wychowawca: 7a
 
 
Agnieszka Mikołajczak - matematyka Wychowawca: 6a
 
 
Grzegorz Mikołajczak - technika
 
 
Agnieszka Mikos - matematyka Wychowawca: 6e
 
 
Joanna Muszalska - język angielski Wychowawca: 5c
 
 
Dorota Niezborała - bibliotekarz
 
 
Dominika Olejniczak - Bembnista - język polski Wychowawca: 5e
Foto Małgorzata Pawlak - wicedyrektor szkoły - edukacja wczesnoszkolna Wychowawca: 3g
 
 
Katarzyna Pawłowska - wychowawca świetlicy
 
 
Marzenna Pęziak - edukacja wczesnoszkolna Wychowawca: 3b
 
 
Arleta  Piejko - język polski Wychowawca: 4h
 
 
Karolina Pilarska - edukacja wczesnoszkolna
 
 
Aleksandra Piotrowska - język niemiecki
 
 
Emilia Płachecka - historia Wychowawca: 6c
 
 
Katarzyna Pomernacka - przyroda
 
 
Henryk Procek - technika, informatyka
 
 
Elżbieta  Proch - wychowawca świetlicy
 
 
Joanna Pstrong - pedagog
 
 
Patrycja Raczkowska - język angielski
 
 
Bogumiła Rotmańska - język polski Wychowawca: 7c
Foto Ewa Sawicka - edukacja wczesnoszkolna Wychowawca: 2b
 
 
Anna Seweryńska - edukacja wczesnoszkolna Wychowawca: 3h
 
 
Ewelina Skirzyńska - wychowanie fizyczne
 
 
Katarzyna Sopolińska - język angielski, historia Wychowawca: 6d
Foto Karolina Szymaniak - język angielski Wychowawca: 4a
 
 
Beata Świder - logopeda
 
 
Zofia Tomkiewicz - geografia, przyroda Wychowawca: 4f
 
 
Anna Walczak - Ogielska - edukacja wczesnoszkolna Wychowawca: 2a
 
 
Ewa Winiarska - wicedyrektor szkoły - matematyka
 
 
Rafał Wojciechowski - matematyka Wychowawca: 7b
 
 
Magdalena Wolewińska - język angielski Wychowawca: 4e
 
 
Ewa Zinkiewicz - edukacja wczesnoszkolna Wychowawca: 3a
 
 
Danuta Żywocka - chemia

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa Nr 11 w Inowrocławiu
    Szkoła Podstawowa Nr 11 w Inowrocławiu, ul. Sobieskiego 5/7
  • 052 3575683

Galeria zdjęć