• Książki na długie zimowe wieczory - Polecamy!

• Filip i Wiktor z klasy IV c polecają na ferie zabawne książki Rafała Skarżyckiego z serii "Hej, Jędrek!"

Kto powiedział, że dziesięć lat to najlepszy wiek na przygodę? Jędrek to chłopak, z którym nie grozi Wam tylko jedno: nuda! Za to wszystko inne jest bardzo prawdopodobne. Lepiej miejcie się na baczności!

• Książki na długie zimowe wieczory - Polecamy!

• Uczniowie klasy I a polecają najmłodszym serię książek "Czytam sobie".

Seria "Czytam sobie" to zestaw książek, które pomagają młodemu człowiekowi w nauce czytania. Jest to zestaw trzypoziomowy.  Dzięki tej serii maluch nie tylko rozwija swoją wyobraźnię i poprawia myślenie, ale też buduje swoje poczucie wartości i pewność siebie.

• Dzień Patrona Szkoły

• 21 grudnia obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Patrona Szkoły. Był orszak królewski, występy gimnastyczne, tańce, śpiewy, przedstawienie zaprezentowane przez klasę III a oraz wspaniały występ niespodzianka....