• Program edukacyjny BIEG PO ZDROWIE

• 23 kwietnia 2018 r. w naszej szkole zakończyliśmy realizację programu edukacyjnego „Bieg
          po zdrowie”. Program ten miał na celu zwiększenie wiedzy i umiejętności uczniów na temat zdrowia w kontekście szkodliwości palenia papierosów i e-papierosów. „Bieg po zdrowie” realizowany był wśród uczniów klas IV. Uczniowie uczestniczyli w cyklu zajęć na temat m.in. „Palenie jest niezdrowe”, „Palenie szkodzi”, „ Jak to zrobić, żeby nie palić”. Każdy uczeń otrzymał zeszyt ćwiczeń „Program antytytoniowej edukacji zdrowotnej”. ”

Realizację programu zakończyliśmy uroczystym wręczeniem nagród i wspólną zumbą. Tytuł MISTRZA PROMOCJI ZDROWIA i nagrodę w wysokości 300 zł. otrzymała klasa IV d (wych. Barbara Janczurewicz). Wyróżnienie w konkursie otrzymała klasa IV h (p. Arleta Piejko). Nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców SP11. Uroczystość wręczenia nagród została zakończona wspólną zumbą, którą poprowadziła p. Magdaleny Czekajewska – Wojciechowska.

Koordynatorami projektu były p. Joanna Pstrong i p. Dorota Niezborała.

• II SZKOLNY KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA

• Dnia 18 kwietnia 2018 r. w naszej szkole odbył się II Szkolny konkurs Pięknego Czytania, w którym uczestniczyli uczniowie klas VII. Do do II etapu zakwalifikowali się:

Klasa VII a - Patryk Wolańczyk

Klasa VII b - Karolina Matyaszek

Klasa VII c - Marcel Wiśniewski

Gratulujemy!!!

Organizatorki:

mgr Barbara Janczurewicz
          mgr Bogumiła Rotmańska
          mgr Dorota Niezborała

• Szkoła eTwinning

• 10 kwietnia 2018 ogłoszono listę 1.211 nagrodzonych odznaką "Szkoła eTwinning" placówek edukacji szkolnej w Europie. Pośród nich jest aż 70 z Polski, a w tym 6 z naszego województwa! Wśród laureatów znalazła się nasza szkoła.Wielkie gratulacje dla uczniów i nauczycieli pracujących metodą projektu i docenionych za osiągnięcia we współpracy międzynarodowej.

awarded-etwinning-school-label.png