• Warsztaty plastyczne pt. ,,Kosmos" - 21.01.2017r.

• Dzisiaj hałas jest w kosmosie

radość i uśmiechów wiele,

bo jak mówią wszyscy w mieście:

małe dzieci z ,,Jedenastki",

odwiedzają wszystkie gwiazdki.

No, to start! Wyruszamy!

Juz rakieta jest gotowa, odwiedzimy cały kosmos:

drogę mleczną, Słońce, Księżyc,

wszystkie gwiazdy i planety,

satelity i orbity.

Droga mleczna nas powiedzie,

gdzieś na skraj układu tego,

a tam może zobaczymy

ufoludka zielonego.

Czas przygodę już rozpocząć

i choć tylko na papierze,

to przygoda będzie przednia,

a zabawa lepsza niż w komputerze.

autor: Katarzyna Mazur

• Przedstawienie „Nasza klasa”

• Uczniowie klasy II f  zakończyli I semestr nauki na wesoło. W czasie wywiadówki przedstawili swoim rodzicom inscenizację pt. „Nasza klasa”. Dzieci w zabawny sposób pokazały swoje wady
          i zalety . W przedstawieniu można było zobaczyć "Skarżypytę", "Zosię Samosię" "Alojzego Ptysia"
          i wiele innych "typków". Występ młodych aktorów bardzo podobał się rodzicom.

Przedstawienie obejrzeli również uczniowie z klas I i II.

• ZBIÓRKA PIENIĘDZY NA BUDOWĘ POMNIKA JĘDRKA SZWAJKERTA

• Szanowni Rodzice!

Dnia 14 grudnia 2016 i 25 stycznia 2017 zuchy i harcerze zbierali pieniądze na budowę pomnika Jędrka Szwajkerta, który jest patronem XI Szczepu ZHP działającego przy naszej szkole .Łącznie zebrano 656,68 gr. Kwota ta zostanie wpłacona na konto Fundacji " K-S-M Jesteśmy z Wami",która zwrociła sie z prośba do harcerzy o przeprowadzenie zbiórki środków pieniężnych.
          Zuchy i harcerze serdecznie dziękują wszystkim rodzicom,którzy wsparli tę akcję.
                                                                                                                    Komendantka XI Szczepu im.J.Szwjkerta

hm.Bogumiła Rotmańska

• WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

• Wczoraj, tj.15 stycznia 2017 WOŚP zagrała 25 raz.Podczas tej jubileuszowej zbiórki
          nie zabrakło zuchów i harcerzy z naszego szczepu harcerskiego. Gromada  zuchowa "Promyki Jedenastki"
          z druhna Joanną Pstrong," 125 IDH Pomarańczarnia" i druhna Kasia Sopolińska
          oraz 123 IDH "Szare Szeregi" i  druhna Bogumila Rotmańska
          zebrali 3600 zł.

Komendantka XI szczepu im. J.Szwajkerta
          B.Rotmańska

• WARSZTATY PLASTYCZNE DLA KLASY I-III

• Dnia 19 listopada na terenie naszej szkoły zostały przeprowadzone warsztaty plastyczne
          dla klasy III pod tytułem "Co słychać w lesie?".
          Organizatorem warsztatów jest p. Katarzyna Mazur z klasą III h.
          Zapraszamy na kolejne edycje:

KOSMOS - styczeń

PODWODNY ŚWIAT -marzec

WESOŁE MIASTECZKO - maj

• POMAGAMY ZWIERZĘTOM W SCHRONISKU

• W miesiącu listopadzie i grudniu na terenie naszej szkoły kl. III h z wychowawczynią Katarzyną Mazur przeprowadziła akcję pod hasłem POMAGAMY ZWIERZĘTOM W SCHRONISKU.
          Zebrae dary klasa zawiozła do schroniska 9 grudnia 2016 r.

• BRITISH CORNER W SP 11

• Dnia 1.12.2016 odbyła się wystawa prac przestrzennych  związanych z Wielką Brytanią
          „ British Corner” . Wystawa została zorganizowana przez nauczycieli i ich uczniów. Uczniowie
          z klas II f, E, H wykonali prace przestrzenne z kartek, kartonów, klocków LEGO.Kolorowe prace przedstawiały pojazdy i zabytki, które możemy podziwiać na ulicach Londynu. Uczniowie klasy III zaprezentowali swoje plakaty i karykatury przedstawiające znanych ludzi pochodzących
          z Wielkiej Brytanii. Podczas wystawy uczniowie klas I- III mieli możliwość obejrzeć, dotknąć
          i porozmawiać z uczniami klasy III a na temat języka angielskiego.
          Akcja British Corner miała na celu przybliżenie uczniom świata , gdzie  język angielski jest tematem przewodnim. Ogromne zainteresowanie wzbudzone podczas wystawy wskazuje na chęć uczniów do nauki języków obcych i poznawania innego świata.

Wystawa została zorganizowana przez nauczycieli języka angielskiego: Patrycję Raczkowską, Izabelę Pędziwiatr i nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej Małgorzatę Burnat.